AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa organizacji kursów językowych dla pracowników publicznych służb zatrudnienia z województwa zachodniopomorskiego

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Usługa organizacji kursów językowych dla pracowników publicznych służb zatrudnienia z…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 września 2026, 10:00
9d 9h
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Klauzula społeczna (K)10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursów nauki języka angielskiego online w czasie rzeczywistym dla pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia z województwa zachodniopomorskiego uczestniczących w projekcie ZAPSZ II, dla maksymalnie 55 osób.

  • 2

    WarunkiWarunki udziału są rozbudowane: wymagane są 3 usługi kursów językowych online po co najmniej 100 000,00 zł brutto każda, 17 lektorów angielskiego polskojęzycznych, 3 lektorów angielskiego natywnego oraz aktualny certyfikat jakości ISO 9001 lub równoważny.

  • 3

    ZakresZamówienie obejmuje dwa kursy językowe dla pracowników publicznych służb zatrudnienia z województwa zachodniopomorskiego, zamawiający nie dopuszcza ofert częściowych ani wariantowych, a realizacja ma nastąpić w okresie od październik 2026 r. do 30 czerwca 2026 r.

    Źródło: SWZ Jężyki
  • 4

    ZakresZamówienie przewiduje opcje na powtórzenie kursu angielskiego i niemieckiego; uruchomienie opcji zależy od decyzji zamawiającego oraz zebrania minimalnie 20 i maksymalnie 35 osób dla angielskiego i minimalnie 1, maksymalnie 5 osób dla niemieckiego.

  • 5

    ZakresDla zadania 2 kurs języka niemieckiego ma być prowadzony online w czasie rzeczywistym dla maksymalnie 5 uczestników, z możliwością zmniejszenia liczby uczestników maksymalnie o 1 osobę, a zamawiający przekaże ostateczną liczbę uczestników w terminie do 7 dni po podpisaniu umowy.

    Źródło: SWZ Jężyki
  • 6

    ZakresOkres realizacji trwa od 2026-10-01 do 2027-06-30, a w umowie przewidziano możliwość zmiany komunikatora, liczby lektorów, lektora prowadzącego, rodzaju lektora, sposobu finansowania oraz terminów kursu.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,1 ofert na postępowanie przy 113 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 810144462

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mickiewicza 41

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-383

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

PRZETARGI@WUP.PL

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wup.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa organizacji kursów językowych dla pracowników publicznych służb zatrudnienia z województwa zachodniopomorskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d95c9152-21ba-4e47-ac48-07b06ccb35d5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418666

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047698/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.22 Usługa przeprowadzenia kursów językowych ZAPSZ 2 NOWE

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Budżet projektu „Zachodniopomorska Akademia PSZ II”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach FEPZ 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze Europejskie na rzecz aktywnego Pomorza Zachodniego, Działanie 6.4 Wzmocnienie potencjału Publicznych Służb Zatrudnienia.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d95c9152-21ba-4e47-ac48-07b06ccb35d5

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu
Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https:ezamowienia.gov.pl. Za pośrednictwem „Formularzy do
komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi.
Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
W przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia,
Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: przetargi@wup.pl (nie dotyczy składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu).

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wykonawca zamierzający wziąć udział
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy określa Regulamin
Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce
„Centrum pomocy”. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-
Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. Zamawiający nie
udostępnił dla Wykonawcy interaktywnego formularza ofertowego generowanego z Platformy e-Zamówienia. Szczegóły wymagań
techniczno-organizacyjnych oraz korespondencji elektronicznej zawiera Rozdział 13 SWZ (Zamawiający odsyła do SWZ ze względu na ograniczoną liczbę znaków)

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Wykonawca zobowiązany jest to zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej w Rozdziale 2 SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

WUP.XV.251.55.2026.ASzu

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursów nauki języka angielskiego, w formie online w czasie rzeczywistym dla pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia z województwa zachodniopomorskiego uczestniczących w projekcie ZAPSZ II. Liczba uczestników: max. 55 osób.

4.2.6.)Główny kod CPV

80580000-3 - Oferowanie kursów językowych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zadanie 1: Przedmiot opcji stanowi powtórzenie przez Wykonawcę realizacji usługi opisanej w Opisie Przedmiotu Zamówienia dla Zadania 1 kursu nauki języka angielskiego, przy czym opcja dotyczy sytuacji, gdy Zamawiający podejmie decyzję o jej uruchomieniu.
a) Skorzystanie z prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, a nie jego obowiązek i nastąpi wyłącznie w przypadku zaistnienia potrzeby po stronie Zamawiającego.
b) W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od spełnienia następujących warunków:
• zebrania liczby osób chcących uczestniczyć w kursie języka angielskiego (różne poziomy zaawansowania), która wynosi minimalne 20, a maksymalnie 35 osób;
• opracowania przez Wykonawcę wyników ankiet oceniających jakość i przydatność kursu realizowanego w zamówieniu podstawowym, o którym mowa w pkt 1.19 OPZ;


Zadanie 2: Przedmiot opcji stanowi powtórzenie przez Wykonawcę realizacji usługi opisanej w Opisie Przedmiotu Zamówienia dla Zadania 2 przeprowadzania kursu nauki języka niemieckiego, przy czym opcja dotyczy sytuacji, gdy Zamawiający podejmie decyzję o jej uruchomieniu.
a) Skorzystanie z prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, a nie jego obowiązek i nastąpi wyłącznie w przypadku zaistnienia potrzeby po stronie Zamawiającego.
b) W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji spełnienia następujących warunków:
• zebrania liczby osób chcących uczestniczyć w kursie języka niemieckiego (różne poziomy zaawansowania), która wynosi minimalne 1 osoba, a maksymalnie 5 osób;
• opracowania przez Wykonawcę wyników ankiet oceniających jakość i przydatność kursu realizowanego w zamówieniu podstawowym, o którym mowa w pkt 2.19 OPZ;

Szczegółowo opisane w Załączniku nr 8 do SWZ projekt umowy

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-10-01 do 2027-06-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

90

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

2) Klauzula społeczna (K)

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Tak

4.3.11.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

WYKAZ USŁUG WYKONANYCH – Załącznik nr 4 do SWZ.
W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający żąda: Wykazu usług wykonanych, w którym Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie 3 usługi polegające na przeprowadzeniu kursów językowych w formie online, z lektorem w czasie rzeczywistym. o wartości min. 100 000,00 zł brutto każde świadczenie wraz z załączeniem dowodów, że zostały wykonane należycie. Przez kurs językowy Zamawiający rozumie usługę trwającą co najmniej 40 godzin lekcyjnych, świadczoną na podstawie umowy /zamówienia /zlecenia.

WYKAZ OSÓB – Załącznik nr 5 do SWZ.
Wykonawca skieruje do realizacji zamówienia lektorów o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych, t.j.:
1)
17 LEKTORÓW języka angielskiego- POLSKOJĘZYCZNYCH, z których każdy będzie skierowany do realizacji zamówienia oraz w okresie ostatnich 3 lat do dnia składania oferty przeprowadził co najmniej 300 godzin lekcyjnych dla osób dorosłych z języka angielskiego w formule 1 lektor x 1 uczestnik; legitymujący się certyfikatem uprawniającym do nauczania języka angielskiego, np.: CELTA, DELTA, TEFL, TESOL oraz posiada przygotowanie metodyczne.
2)
3 LEKTORÓW języka angielskiego NATYWNEGO – który będzie skierowany do realizacji zamówienia oraz w okresie ostatnich 3 lat do dnia składania oferty przeprowadził co najmniej 300 godzin lekcyjnych dla osób dorosłych z języka angielskiego w formule 1 lektor x 1 uczestnik; legitymujący się certyfikatem uprawniającym do nauczania języka angielskiego, np.: CELTA, DELTA, TEFL, TESOL oraz posiada przygotowanie metodyczne. Poprzez lektora natywnego języka angielskiego Zamawiający rozumie lektora będącego rodzimym użytkownikiem języka angielskiego, tj. osobą, dla której język niemiecki jest językiem ojczystym (pierwszym językiem nabytym w środowisku naturalnym).

W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający żąda zaświadczenia należnego podmiotu zajmującego się poświadczaniem spełniania przez Wykonawcę określonych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych tj.
AKTUALNY CERTYFIKAT JAKOŚCI w zakresie usług szkoleniowych ISO 9001 lub równoważny, WYDANY PRZEZ AKREDYTOWANA JEDNOSTKĘ CERTYFIKUJĄCĄ.
Certyfikat musi być ważny (aktualny) co najmniej na dzień składania ofert (lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu) i pozostawać ważny przez cały okres realizacji zamówienia.

Certyfikacja musi zostać przeprowadzona przez jednostkę certyfikującą posiadającą akredytację nadaną przez jednostkę akredytującą. W Polsce akredytacja jest udzielana zgodnie z ustawą o systemie oceny zgodności i nadzoru rynku przez Polskie Centrum Akredytacji.

Przez certyfikaty równoważne Zamawiający rozumie dokumenty zapewniające zgodność cech jakościowych oferowanych usług z cechami jakościowymi wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia.

Dla ISO 9001 w usługach - wykonawca musi wykazać, że alternatywny system zarządzania lub standard jakości realizuje te same cele, co norma ISO 9001, w procesach zapewniających skuteczność nauczania i satysfakcję klienta.

Zamawiający akceptuje również certyfikaty wystawione przez podmioty mające siedzibę w innych państwach członkowskich. Zamawiający dopuszcza także inne dowody potwierdzające stosowanie równoważnych środków zapewnienia jakości (np. opis wewnętrznych procedur zarządzania jakością), jeżeli Wykonawca nie miał dostępu do takich certyfikatów lub nie miał możliwości ich uzyskania w odpowiednim terminie z przyczyn od niego niezależnych, pod warunkiem, że Wykonawca udowodni, że proponowane środki zapewnienia jakości spełniają wymagania wymaganej normy zarządzania jakością

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych
w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania Załącznik nr 7 do SWZ
Uwaga: W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ww. oświadczenie (podmiotowe środki dowodowe) składa każdy z Wykonawców. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą posługiwać się odrębnymi Certyfikatami lub wspólnym Certyfikatem, jeżeli wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby dołącza również Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych we wstępnym oświadczeniu Załącznik nr 7A do SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

WYKAZ USŁUG WYKONANYCH – sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 4 do SWZ.

Wykaz osób sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 5 do SWZ

Zaświadczenie należnego podmiotu zajmującego się poświadczaniem spełniania przez Wykonawcę określonych norm zarządzania jakością

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
(t. j. Dz. U. 2025 poz. 514)
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach
w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale 10 ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – Załącznik nr 9 do SWZ OŚWIADCZENIE z art. 117 ust. 4 Pzp (podział zadań konsorcjantów).
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą posługiwać się odrębnymi Certyfikatami lub wspólnym Certyfikatem wskazanych w Rozdziale X pkt 7 SWZ, jeżeli wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 p.z.p. oraz wskazanym w projekcie Umowy, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
§ 9
1. Stosownie do przepisu art. 455 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy w zakresie określonym poniżej w ust. 2.
2. Wprowadzane zmiany mogą dotyczyć:
1) Zmiany techniczne polegające na zmianie komunikatora umożliwiającego realizację kursu on-line, przy czym Wykonawca musi każdorazowo zapewnić uczestnikowi nieodpłatny dostęp do komunikatora na czas trwania kursu oraz korzystania z materiałów szkoleniowych
2) zmiana liczby lektorów liczby lektorów na warunkach opisanych w § 4 umowy
3) zmiana lektora prowadzącego kurs na warunkach opisanych w § 4 umowy,
4) zmiany rodzaju lektora prowadzącego kurs językowy na warunkach opisanych w § 4 umowy,
5) zmiana sposobu finansowania szkolenia po stronie Zamawiającego,
6) zmiana terminu rozpoczęcia i/ lub ukończenia kursu spowodowana czynnikami niezależnymi od Wykonawcy np. stan zdrowia uczestnika/lektora niepozwalający na sfinalizowanie kursu. W takich przypadkach termin realizacji może zostać wydłużony o czas niezbędny na zakończenie kursu, nie dłużej jednak niż o czas niezbędny do przeprowadzanie kursu.
7) Zmiany terminów rozpoczęcia kursów spowodowane przedłużającymi się czynnościami prowadzonego postępowania lub zawarciem umowy z wybranym Wykonawcą, nie dłużej jednak niż o czas niezbędny do przeprowadzanie kursu lub realizacji danych zadań i terminów.
Pozostałe zmiany wskazane w projekcie umowy Załącznik nr 8 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-14 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Platforma https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-14 10:10

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-13

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć:
1 Formularz oferty Formularz oferty wypełniony ściśle wg załączonego do SWZ wzoru – stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ. Formularz winien być podpisany przez osobę upoważniona do reprezentowania wykonawcy/wykonawców występujących wspólnie określonych aktem rejestrowym z podaniem imienia i nazwiska wraz z kompletem oświadczeń.
2 KRS/CEiDG W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
(Dotyczy również podmiotu udostępniającego zasoby).
Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa wyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
3 Pełnomocnictwo Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy.
(Dotyczy również podmiotu udostępniającego zasoby).
4 Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu Oświadczenie wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, które na dzień składania ofert tymczasowo zastępuje podmiotowe środki dowodowe. Oświadczenie składa:
• Wykonawca Załącznik nr 2 do SWZ
• Każdy spośród wykonawców występujących wspólnie Załącznik nr 2 do SWZ
• Podmiot udostępniający zasoby wykonawcy Załącznik nr 2A do SWZ
5 Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania Oświadczenie wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia, które na dzień składania ofert tymczasowo zastępuje podmiotowe środki dowodowe. Oświadczenie składa:
• Wykonawca – Załącznik nr 3 do SWZ
• Każdy spośród wykonawców występujących wspólnie – Załącznik nr 3 do SWZ do SWZ
• Podmiot udostępniający zasoby wykonawcy – Załącznik nr 3A do SWZ
6 ZOBOWIĄZANIE podmiotu trzeciego o udostępnianiu swoich zasobów Wykonawcy Zobowiązanie należy dołączyć do oferty, gdy wykonawca polega na zasobach podmiotu udostępniającego.
Zobowiązanie podmiotu trzeciego o udostępnieniu swoich zasobów w zakresie doświadczenia lub udostępnienia osób wykonawcy w zakresie wskazanym w Załączniku nr 4A i 5A.
7 Oświadczenie wykonawców występujących wspólnie OŚWIADCZENIE, z którego wynika, które roboty usługi wykonają poszczególni wykonawcy – Załącznik nr 8 do SWZ OŚWIADCZENIE z art. 117 ust. 4 Pzp Podział zadań konsorcjantów Dotyczy tylko wykonawców występujących wspólnie.

Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80580000-3Oferowanie kursów językowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 14.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80580000-3 (Oferowanie kursów językowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.