Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
142 065 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Piszczac - dostawa i montaż wodomierzy wyposażonych w nakładki radiowe na terenie nieruchomości leżących w miejscowości: Chotyłów”

Zamawiający Gmina Piszczac (Piszczac, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Piszczac - dostawa i montaż…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU PAGOS Adam Karpiuk. Wartość umowy: 142 065 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina PiszczacPiszczac, Lubelskie (powiat Bialski →)opublikowano 9 lipca 2026
Wartość umowy
142 065 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU PAGOS Adam Karpiuk (Dubów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 142 065,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PISZCZAC

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237635

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Włodawska 8

1.5.2.)Miejscowość

Piszczac

1.5.3.)Kod pocztowy

21-530

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@piszczac.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.piszczac.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1b58b60-a49b-40ae-858c-67d523aa50c6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Piszczac - dostawa i montaż wodomierzy wyposażonych w nakładki radiowe na terenie nieruchomości leżących w miejscowości: Chotyłów”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b1b58b60-a49b-40ae-858c-67d523aa50c6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331660

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00065498/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Modernizacja Infrastruktury wodnej na terenie Gminy Piszczac

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Modernizacja infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Piszczac ”, złożonego w ramach naboru nr FELU. 03.04-IZ.00-002/24, Działania 3.4 Zrównoważona go-spodarka wodnościekowa ( typ projektu 1-3) Priorytetu III Ochrona zasobów śro-dowiska i klimatu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021- 2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INW.271.07.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wodomierzy zimnej wody pitnej wyposażonych w nakładki radiowe do zdalnego odczytu na terenie nieruchomości leżących na terenie Gminy Piszczac w miejscowości: Chotyłów w ramach projektu pn.: „Modernizacja infrastruktury wodociągowej na terenie gminy Piszczac ”.
4.2. Ilość zamawianych urządzeń i usług:
1) wodomierze z odczytem radiowym -330 kpl (dostawa z montażem),
4.3. Szczegółowy zakres dostaw zawarty jest w załączniku Nr 1do SWZ – Specyfikacja Techniczna sprzętu.

4.5.3.)Główny kod CPV

38421100-3 - Wodomierze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38421000-2 - Urządzenia do pomiaru przepływu

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych

32344210-1 - Sprzęt radiowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

142065 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

142065 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

142065 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU PAGOS Adam Karpiuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5371405171

7.3.4)Miejscowość

Dubów

7.3.5)Kod pocztowy

21-532

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

142065 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38421100-3Wodomierze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
878 900 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
809 278 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 990 722 zł
Źródło próbki
CPV 38421100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
809 278 zł
Mediana
878 900 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Piszczac prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piszczac.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 142 065 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38421100-3 (Wodomierze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU PAGOS Adam Karpiuk (Dubów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.