Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Wrocław

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Pureza Sp. z o.o

Wartość umowy
470 337 zł
Umowa zawarta
24 czerwca 2026
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 470 337 zł – 728 406 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Wysokość kary umownej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa kompleksowego utrzymania czystości w budynku i wokół budynków Sądu Apelacyjnego w Szczecinie

Zamawiający Sąd Apelacyjny w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa kompleksowego utrzymania czystości w budynku i wokół budynków Sądu Apelacyjnego w…”, wybierając ofertę wykonawcy IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 470 337 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Sąd Apelacyjny w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 7 lipca 2026
Wartość umowy
470 337 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 maja 2026

    Termin ofert: 19 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 lipca 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wrocław), wspólnie z: Pureza Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 470 336,50 zł (umowę zawarto 24 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 470 336,50 zł do 728 406,38 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail