Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
26 215 zł
Umowa zawarta
6 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy10%Rękojmia30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wraz z dostawą i rozładunkiem materiałów wodociągowych na potrzeby ZGKiM w Korfantowie

Zamawiający Gmina Korfantów - Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej (Korfantów, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wraz z dostawą i rozładunkiem materiałów wodociągowych na potrzeby ZGKiM w…”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA - HAŁAS Krzysztof Hałas. Wartość umowy: 26 215 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Korfantów - Zakład Gospodarki Komunalnej i MieszkaniowejKorfantów, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 7 lipca 2026
Wartość umowy
26 215 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 14:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA - HAŁAS Krzysztof Hałas (Leszno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 26 214,99 zł (umowę zawarto 6 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail