Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
614 455 zł
Umowa zawarta
3 lipca 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup wraz z dostawą nowego samochodu ciężarowego do przewozu odpadów z zabudową bramową”

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Zawiercie, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wraz z dostawą nowego samochodu ciężarowego do przewozu odpadów z zabudową bramową”, wybierając ofertę wykonawcy SHN-PRESS Sp. z o.o. Wartość umowy: 614 455 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
614 455 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 czerwca 2026

    Termin ofert: 18 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SHN-PRESS Sp. z o.o. (Stanowice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 614 454,63 zł (umowę zawarto 3 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail