Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
45 230 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zasłony ognioodporne Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. zasłon ognioodpornych, wykonanych z tkaniny, która nie jest łatwo zapalna w rozumieniu przepisu par. 258 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002 r. w
    Wartość umowy
    9250 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zasłony ognioodporne Przedmiotem zamówienia jest dostawa 60 szt. zasłon ognioodpornych, wykonanych z tkaniny, która nie jest łatwo zapalna w rozumieniu przepisu par. 258 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002 r. w s
    Wartość umowy
    6330 zł
    9 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Komplety pościeli Przedmiotem zamówienia jest dostawa 200 szt. kompletów pościeli, każdy składający się z dwóch elementów (1 poszwa na kołdrę + 1 poszwa na poduszkę) wzorzyste
    Wartość umowy
    10 590 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Komplety pościeli Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. kompletów pościeli, każdy składający się z dwóch elementów (1 poszwa na kołdrę + 1 poszwa na poduszkę) gładkie
    Wartość umowy
    5412 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Prześcieradła Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. prześcieradeł o jasnym szarym kolorze, bez gumki
    Wartość umowy
    1968 zł
    5 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6Kołdry antyalergiczne Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. kołder antyalergicznych o przeznaczeniu całorocznym, wymiar 160x200 cm
    Wartość umowy
    5100 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Poduszki Przedmiotem zamówienia jest dostawa 140 szt. poduszek antyalergicznych
    Wartość umowy
    6580 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
40 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancji40%Gramatura40%Waga wypełnienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa zasłon, kompletów pościeli, prześcieradeł, kołder i poduszek do domów studenckich Uniwersytetu Łódzkiego

Zamawiający Uniwersytet Łódzki (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa zasłon, kompletów pościeli, prześcieradeł, kołder i poduszek do domów studenckich…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 45 230 zł. Złożono 40 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet ŁódzkiŁódź, Łódzkieopublikowano 2 lipca 2026
Łączna wartość umów
45 230 zł
Liczba ofert
40 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: FLOKATEX - IZABELA KACZMARSKA I JACEK KACZMARSKI SPOŁKA JAWNA (części 1, 2); PPHU SARA AGATA KOMASARA (części 3, 7); VENA Kapka Anna (części 4, 5); W&A Adam Wasielewski (część 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 45 230,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 40 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001287

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-136

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@uni.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uni.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1296661

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa zasłon, kompletów pościeli, prześcieradeł, kołder i poduszek do domów studenckich Uniwersytetu Łódzkiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-939247ef-340e-4e45-b1ea-5c857ecfaf7e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00319872

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00223653

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

32/ZP/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

48048,79 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Zasłony ognioodporne
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. zasłon ognioodpornych, wykonanych z tkaniny, która nie jest łatwo zapalna w rozumieniu przepisu par. 258 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2022r., z poz. 1225 z późn. Zm.)

4.5.3.)Główny kod CPV

39510000-0 - Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39515100-6 - Zasłony

4.5.5.)Wartość części

9756,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Zasłony ognioodporne
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 60 szt. zasłon ognioodpornych, wykonanych z tkaniny, która nie jest łatwo zapalna w rozumieniu przepisu par. 258 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2022r., z poz. 1225 z późn. Zm.)

4.5.3.)Główny kod CPV

39510000-0 - Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39515100-6 - Zasłony

4.5.5.)Wartość części

5853,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Komplety pościeli
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 200 szt. kompletów pościeli, każdy składający się z dwóch elementów (1 poszwa na kołdrę + 1 poszwa na poduszkę) wzorzyste.

4.5.3.)Główny kod CPV

39510000-0 - Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39512000-4 - Bielizna pościelowa

4.5.5.)Wartość części

11382,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 – Komplety pościeli
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. kompletów pościeli, każdy składający się z dwóch elementów (1 poszwa na kołdrę + 1 poszwa na poduszkę) gładkie

4.5.3.)Główny kod CPV

39510000-0 - Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39512000-4 - Bielizna pościelowa

4.5.5.)Wartość części

5691,06 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – Prześcieradła
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. prześcieradeł o jasnym szarym kolorze, bez gumki

4.5.3.)Główny kod CPV

39510000-0 - Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39512100-5 - Prześcieradła

4.5.5.)Wartość części

3252,04 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 – Kołdry antyalergiczne
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. kołder antyalergicznych o przeznaczeniu całorocznym, wymiar 160x200 cm,

4.5.3.)Główny kod CPV

39510000-0 - Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39512400-8 - Pierzyny

4.5.5.)Wartość części

5284,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7 - Poduszki
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 140 szt. poduszek antyalergicznych

4.5.3.)Główny kod CPV

39510000-0 - Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39516120-9 - Poduszki

4.5.5.)Wartość części

6829,27 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25853,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9250,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FLOKATEX - IZABELA KACZMARSKA I JACEK KACZMARSKI SPOŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7250014538

7.3.3)Ulica

Małachowskiego 6

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-158

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9250,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5340,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20210,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6330,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FLOKATEX - IZABELA KACZMARSKA I JACEK KACZMARSKI SPOŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7250014538

7.3.3)Ulica

Małachowskiego 6

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-158

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6330,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10590,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20520,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10590,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU SARA AGATA KOMASARA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

655 167 32 93

7.3.3)Ulica

ul. Solecka 48

7.3.4)Miejscowość

Zborów

7.3.5)Kod pocztowy

28-131

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10590,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5412,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10180,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5412,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VENA Kapka Anna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

876 208 57 08

7.3.3)Ulica

ul. Przy Rynku Wełnianym 13/2

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5412,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1968,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2583,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1968,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VENA Kapka Anna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

876 208 57 08

7.3.3)Ulica

ul. Przy Rynku Wełnianym 13/2

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1968,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4674,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

W&A Adam Wasielewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6222122089

7.3.3)Ulica

ul. Powstańców Wlkp. 47/5

7.3.4)Miejscowość

Gostyń

7.3.5)Kod pocztowy

63-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4649,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6580,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6580,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU SARA AGATA KOMASARA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

655 167 32 93

7.3.3)Ulica

ul. Solecka 48

7.3.4)Miejscowość

Zborów

7.3.5)Kod pocztowy

28-131

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6580,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 34

Informacje dodatkowe

Termin realizacji zamówienia 30 dni od daty zawarcia umowy nie później niż do dnia 30.08.2026 r., przy czym obowiązywać będzie ten termin, który nastąpi wcześniej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39510000-0Wyroby włókiennicze w rodzaju używa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Łódzki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 45 230 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39510000-0 (Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FLOKATEX - IZABELA KACZMARSKA I JACEK KACZMARSKI SPOŁKA JAWNA (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.