Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PRI sp. z o.o.· Bierzwnikmikrofirma
Wartość umowy
379 376 zł
Umowa zawarta
29 czerwca 2026
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi i kanalizacja deszczową na działkach o numerach ewidencyjnych gruntu 221/54, 221/50, 221/47 w Strzelcach Krajeńskich

Zamawiający Gmina Strzelce Krajeńskie (Strzelce Krajeńskie, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi i kanalizacja deszczową na działkach…”, wybierając ofertę wykonawcy PRI sp. z o.o. Wartość umowy: 379 376 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
379 376 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 maja 2026

    Termin ofert: 28 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRI sp. z o.o. (Bierzwnik), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 379 376,03 zł (umowę zawarto 29 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło budowy drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi i kanalizacją deszczową w Strzelcach Krajeńskich.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Strzelce Krajeńskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966763

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Wolności 48

1.5.2.)Miejscowość

Strzelce Krajeńskie

1.5.3.)Kod pocztowy

66-500

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@strzelce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.strzelce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f4d1457-691c-46fc-a77f-5e31ebeffb50

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi i kanalizacja deszczową na działkach o numerach ewidencyjnych gruntu 221/54, 221/50, 221/47 w Strzelcach Krajeńskich

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4f4d1457-691c-46fc-a77f-5e31ebeffb50

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00312326

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00048807/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa ulicy Fabrycznej w Strzelcach Krajeńskich

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00238027

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi na działkach nr 221/54, 221/50 i 221/47 oraz budowa sieci kanalizacji deszczowej na działce o nr 221/54 w Strzelcach Krajeńskich. W ramach powyższych robót zaplanowano wykonanie drogi wewnętrznej oraz zatok postojowych wykonanych z kostki brukowej betonowej oraz sieci kanalizacji deszczowej od istniejącego kolektora zlokalizowanego w ul. Północnej.

2. Zakres planowanych do wykonania robót będzie obejmował w szczególności:
1. Branża drogowa
• Roboty rozbiórkowe,
• Roboty przygotowawcze,
• Roboty ziemne,
• Wykonanie obramowania projektowanej konstrukcji krawężnikami,
• Wykonanie podbudowy pomocniczej i zasadniczej,
• Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej.

2. Branża sanitarna,
• Roboty przygotowawcze,
• Roboty ziemne,
• Wykonanie rurociągów kanalizacji grawitacyjnej,
• Wykonanie wpustów deszczowych ulicznych,
• Wykonanie studni kanalizacji deszczowej.

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią: Dokumentacja projektowa (projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny - wykonawczy) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót, stanowiące załącznik do SWZ, Decyzja Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków
nr ZN-G.5152.4.2026[SKr] z dnia 22.01.2026r.)
Uwaga: ze względu na to, że podstawą rozliczenia robót z Wykonawcą jest wynagrodzenie ryczałtowe, przedmiary robót nie są podstawą sporządzenia przez Wykonawcę wyceny a mają charakter jedynie pomocniczy, informacyjny.
Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające, w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności.
Zamawiający żąda do oferty kosztorysu ofertowego zawierającego stałe parametry robocizny, kosztów pośrednich, zysku.

4.5.3.)Główny kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

379376,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

379376,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

379376,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRI sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

525590185

7.3.3)Ulica

Zieleniewo 71

7.3.4)Miejscowość

Bierzwnik

7.3.5)Kod pocztowy

73-240

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

379376,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 335 zł
Próbka: 51 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 745 zł2 032 288 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 832 543 zł
Źródło próbki
CPV 45100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 745 zł
Mediana
382 335 zł
Górny kwartyl
2 032 288 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Strzelce Krajeńskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzelce Krajeńskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 379 376 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRI sp. z o.o. (Bierzwnik). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.