Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
165 509 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1dostawa pojemników na odpady medyczne
    Wartość umowy
    165 509 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2dostawa opakowań z tworzyw sztucznych
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pojemników na odpady medyczne oraz opakowań z tworzyw sztucznych

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej (Nysa, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa pojemników na odpady medyczne oraz opakowań z tworzyw sztucznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 165 509 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zespół Opieki ZdrowotnejNysa, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 29 czerwca 2026
Łączna wartość umów
165 509 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 165 508,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000313443

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bohaterów Warszawy 34

1.5.2.)Miejscowość

Nysa

1.5.3.)Kod pocztowy

48-300

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bobak@zoznysa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zoznysa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8cbf38f0-4ae2-42c4-a3de-617f24f55022

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa pojemników na odpady medyczne oraz opakowań z tworzyw sztucznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8cbf38f0-4ae2-42c4-a3de-617f24f55022

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00311732

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00117640/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa pojemników na odpady medyczne oraz opakowań z tworzyw sztucznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00182283

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZZP-344/17/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – dostawa pojemników na odpady medyczne

4.5.3.)Główny kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.)Wartość części

136640,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – dostawa opakowań z tworzyw sztucznych

4.5.3.)Główny kod CPV

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

306609,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

165508,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

165508,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

165508,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

Regon 273295877

7.3.3)Ulica

ul. Ziemska 44

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-803

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

165508,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie w Części nr 2 – dostawa opakowań z tworzyw sztucznych
zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych – cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Kwota, którą przeznaczono na część nr 2: 377 129,00 zł
Oferta najkorzystniejsza: 420 973,65 zł

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34928480-6Pojemniki i kosze na odpady i śmiec…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 326 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 786 zł928 499 zł
Rozstęp międzykwartylowy
755 713 zł
Źródło próbki
CPV 34928· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
172 786 zł
Mediana
434 326 zł
Górny kwartyl
928 499 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nysa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 165 509 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34928480-6 (Pojemniki i kosze na odpady i śmieci). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZARYS International sp. z o. o. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.