Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa wyrobów medycznych dla Bloku Operacyjnego: Część 2, Część 3, Część 4, Część 5, Część 6, Część 7, Część 16, Część 27, Część 39
zawarta 10 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 365 dni · Opolskie, Nysa
64 558 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa pojemników na odpady medyczne oraz opakowań z tworzyw sztucznych
Zespół Opieki Zdrowotnej · Nysa
ogłoszenie o wyniku z 29 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bohaterów Warszawy 34, 48-300 Nysa, Opolskie
NIP 7531967997REGON 000313443zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze, Śląskie
NIP 6481997718REGON 273295877zarejestrowana 29 listopada 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZZP-344/8/2026/XXIII
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 365 dni
- Publikacja w rejestrze
- 4 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ i ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.