Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
528 545 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 528 545 zł – 1 104 786 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa parkingu przy ul. Rynek w Tarczynie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarczynie (Tarczyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa parkingu przy ul. Rynek w Tarczynie”, wybierając ofertę wykonawcy STD Jarosław Dąbrowski. Wartość umowy: 528 545 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
528 545 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 kwietnia 2026

    Termin ofert: 6 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 czerwca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STD Jarosław Dąbrowski (Wola Krakowiańska).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 528 545,27 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 528 545,27 zł do 1 104 786,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail