AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa kompleksu rekreacyjnego w miejscowości Wincenta

Zamawiający Gmina Kolno (Kolno, Podlaskie) prowadzi postępowanie „Budowa kompleksu rekreacyjnego w miejscowości Wincenta”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 11:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KolnoKolno, Podlaskie (powiat Kolneński →)opublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 819 651 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
21 września 2026, 11:00
15d 9h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Długość okresu gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 21 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 11:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, długość okresu gwarancji i rękojmi 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa kompleksu rekreacyjnego w miejscowości Wincenta.

  • 4

    RyzykoWadium: 10 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,2 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 20% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail