Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
107 582 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 450 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    16 968 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    38 359 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 805 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa doświetlenia przejść dla pieszych w podziale na 4 zadania w Legionowie

Zamawiający Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo (Legionowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa doświetlenia przejść dla pieszych w podziale na 4 zadania w Legionowie”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 107 582 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość umów
107 582 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: LK PHU Arkadiusz Wiśniewski (część 1); P.P.U ELTOB WALDEMAR TOBIŚ (części 2, 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 107 582,17 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczyło robót budowlanych w zakresie doświetlenia przejść dla pieszych podzielonych na 4 zadania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000524832

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.)Miejscowość

Legionowo

1.5.3.)Kod pocztowy

05-120

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

227663491

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.legionowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa doświetlenia przejść dla pieszych w podziale na 4 zadania w Legionowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-51379449-ce85-45ac-a17a-6987f6ea1b33

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00311331

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031068/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.11 Budowa bezpiecznych przejść dla pieszych na terenie miasta

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00231307

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Rz.271.22.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 - Budowa doświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu ulicy marsz. J. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Dietricha.
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących doświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu ulicy marsz. J. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Dietricha.
2. Zakres prac obejmuje:
1) przygotowanie terenu inwestycji;
2) wdrożenie czasowej organizacji ruchu;
3) wykonanie wykopów i przecisków pod sieć kablową;
4) budowę linii kablowej doświetlenia przejścia;
5) montaż słupów, opraw oświetleniowych i wysięgników;
6) odtworzenie infrastruktury drogowej;
7) prace porządkowe;
8) przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) dokumentacją projektową,
2) przedmiarem robót,
3) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, zwaną w dalszej treści umowy STWiOR.

4.5.3.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

16358,09 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 - Budowa doświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu ulicy marsz. J. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Mrugacza
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących doświetlenia przejścia dla pieszych w ciągu ulicy marsz. J. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Mrugacza.
2. Zakres prac obejmuje:
1) przygotowanie terenu inwestycji;
2) wdrożenie czasowej organizacji ruchu;
3) wykonanie wykopów i przecisków pod sieć kablową;
4) budowę linii kablowej doświetlenia przejścia;
5) montaż słupów, opraw oświetleniowych i wysięgników;
6) odtworzenie infrastruktury drogowej;
7) prace porządkowe;
8) przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) dokumentacją projektową,
2) przedmiarem robót,
3) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, zwaną w dalszej treści umowy STWiOR.

4.5.3.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

13818,01 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 - Budowa doświetlenia przejścia dla pieszych wraz ze znakami aktywnymi w ciągu ulicy Piaskowej na wysokości bloków Piaskowa 12 i Piaskowa 47 w Legionowie.
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących doświetlenia przejścia dla pieszych wraz ze znakami aktywnymi w ciągu ulicy Piaskowej na wysokości bloków Piaskowa 12 i Piaskowa 47 w Legionowie.
2. Zakres prac obejmuje:
1) przygotowanie terenu inwestycji;
2) wdrożenie czasowej organizacji ruchu;
3) wykonanie wykopów i przecisków pod sieć kablową;
4) budowę linii kablowej doświetlenia przejścia;
5) montaż słupów i opraw oświetleniowych wraz ze znakami aktywnymi;
6) odtworzenie infrastruktury drogowej;
7) prace porządkowe;
8) wdrożenie stałej organizacji ruchu;
9) przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
10) przygotowanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) dokumentacją projektową,
2) przedmiarem robót,
3) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, zwaną w dalszej treści umowy STWiOR.

4.5.3.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

30463,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 - Budowa doświetlenia przejścia dla pieszych wraz ze znakami aktywnymi w ciągu ulicy Tadeusz Buka w Legionowie
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących doświetlenia przejścia dla pieszych wraz ze znakami aktywnymi w ciągu ulicy Tadeusz Buka w Legionowie
2. Zakres prac obejmuje:
1) przygotowanie terenu inwestycji;
2) wdrożenie czasowej organizacji ruchu;
3) wykonanie wykopów i przecisków pod sieć kablową;
4) budowę linii kablowej doświetlenia przejścia;
5) montaż słupów i opraw oświetleniowych wraz ze znakami aktywnymi;
6) odtworzenie infrastruktury drogowej;
7) prace porządkowe;
8) wdrożenie stałej organizacji ruchu;
9) przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
10) przygotowanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) dokumentacją projektową,
2) przedmiarem robót,
3) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, zwaną w dalszej treści umowy STWiOR.

4.5.3.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.)Wartość części

27545,57 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27168,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LK PHU Arkadiusz Wiśniewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8231639410

7.3.3)Ulica

ul. Pańska 23

7.3.4)Miejscowość

Kosów Lacki

7.3.5)Kod pocztowy

08-330

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16968,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25461,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16968,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.U ELTOB WALDEMAR TOBIŚ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5360002498

7.3.3)Ulica

ul. Batorego 61A

7.3.4)Miejscowość

Legionowo

7.3.5)Kod pocztowy

05-120

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16968,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38358,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38358,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.U ELTOB WALDEMAR TOBIŚ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5360002498

7.3.3)Ulica

ul. Batorego 61A

7.3.4)Miejscowość

Legionowo

7.3.5)Kod pocztowy

05-120

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38358,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33805,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33805,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.U ELTOB WALDEMAR TOBIŚ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5360002498

7.3.3)Ulica

ul. Batorego 61A

7.3.4)Miejscowość

Legionowo

7.3.5)Kod pocztowy

05-120

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33805,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
855 460 zł
Próbka: 112 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 694 zł2 639 942 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 327 248 zł
Źródło próbki
CPV 45231· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
312 694 zł
Mediana
855 460 zł
Górny kwartyl
2 639 942 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Legionowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 107 582 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231400-9 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LK PHU Arkadiusz Wiśniewski (Kosów Lacki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.