Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
969 880 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 969 880 zł – 1 024 745 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa regałów jezdnych do nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.

Zamawiający Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa regałów jezdnych do nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ROL-MOT" sp. z o.o. Wartość umowy: 969 880 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 26 czerwca 2026
Wartość umowy
969 880 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ROL-MOT" sp. z o.o. (Ciepielów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 969 879,60 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 969 879,60 zł do 1 024 745,47 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050869213

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pogodna 63/1

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-365

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@bialystok.praca.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bialystok.praca.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f57a5ed-b626-4991-8e2f-335dedab7fb1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Realizacja zadań w zakresie aktywności zawodowej , wspierania zatrudnienia i rynku pracy.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa regałów jezdnych do nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f57a5ed-b626-4991-8e2f-335dedab7fb1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00310999

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047139/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa regałów jezdnych do nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00206428

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DG.26.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa metalowych regałów przesuwnych z napędem ręcznym oraz metalowych regałów stacjonarnych wraz z zaprojektowaniem ich rozmieszczenia, ilości i wielkości oraz montażem w nowym budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział V SWZ i Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zamawiający stosowanie do treści art. 131 ust. 2 ustawy wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej w miejscu dostawy i montażu regałów. Wizja lokalna ma charakter obligatoryjny tj. zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt. 18 Pzp Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy, który nie odbył wizji lokalnej, o której mowa powyżej. Wizja ma na celu pozyskanie przez Wykonawców wszelkich informacji niezbędnych do przygotowania oferty. Zasady wizji lokalnej opisane zostały w Dziale VI SWZ. Planowany termin wizji lokalnej: 24 kwietnia 2026 r. godzina 11:00.
Miejsce zbiórki jest przed wejściem głównym do siedziby Starostwa Powiatowego w Białymstoku przy ul. Borsuczej 2.
Wykonawcy zainteresowani udziałem w wizji zobowiązani są zgłosić chęć uczestnictwa na adres e-mail: zamowienia@bialystok.praca.gov.pl w terminie nie później niż na jeden dzień przed planowaną datą wizji. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę Wykonawcy, imię i nazwisko osoby reprezentującej oraz numer telefonu kontaktowego.
Jeżeli łączna liczba Wykonawców zainteresowanych udziałem w wizji przekroczy 4, Zamawiający zastrzega sobie prawo do wyznaczenia dla kolejnych Wykonawców (według kolejności zgłoszeń) następnego dnia roboczego lub innego dodatkowego terminu.
Zamawiający dopuszcza udział maksymalnie 2 (dwóch) przedstawicieli ze strony każdego Wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

39131100-0 - Regały archiwalne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

969879,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1024745,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

969879,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ROL-MOT" sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8110004457

7.3.3)Ulica

Czachowskiego 29

7.3.4)Miejscowość

Ciepielów

7.3.5)Kod pocztowy

27-310

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

969879,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39131100-0Regały archiwalne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 969 880 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39131100-0 (Regały archiwalne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ROL-MOT" sp. z o.o. (Ciepielów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.