Dostawa i montaż regałów przesuwnych do magazynów bibliotecznych w budynkach Uniwersytetu Warszawskiego
Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa i montaż regałów przesuwnych do magazynów bibliotecznych w budynkach Uniwersytetu…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 10:00. Wadium: 13 500 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 13 500 zł
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 10:008d 2h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 lipca 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 4 września 2026 10:00Zmienia wersję 527237-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
01 września 2026
Nowy termin: 11 września 2026 10:00Zmienia wersję 581667-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania kompletnego systemu regałów bibliotecznych przesuwnych i stacjonarnych dla Uniwersytetu Warszawskiego.
- 2
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
- 3
KryteriaKryterium oceny ofert stanowi cena brutto.
- 4
RyzykoWadium jest wymagane na cały okres związania ofertą i wynosi 13 500,00 zł, przy czym może być wniesione w pieniądzu, gwarancjach bankowych, gwarancjach ubezpieczeniowych albo poręczeniach wskazanych w SWZ.
- 5
ZakresZamówienie obejmuje 1 część i ma być realizowane przez 12 miesięcy, a miejscem realizacji jest PL911, Mazowieckie.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 10 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Warszawski |
| NIP | 5250011266 |
| Adres | ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż regałów przesuwnych do magazynów bibliotecznych w budynkach Uniwersytetu Warszawskiego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39155100-4 - Wyposażenie bibliotek |
| Dodatkowe kody CPV | 39131100-0 - Regały archiwalne; 45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Oferta musi być zabezpieczona wadium na cały okres związania ofertą, w wysokości 13 500,00 zł. Zamawiający nie przewiduje wnoszenia wadium w walucie innej niż PLN. 2. Wadium może być wniesione w następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t. jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 98). 3. Szczegóły dotyczące wadium zawiera Rozdział X SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-11 10:00 |
Informacje dodatkowe
Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 09.12.2026 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →