Rozbiórka budynku dawnego kina „Olimpia” przy ul. Grunwaldzkiej 22 w Poznaniu – formuła „zaprojektuj i wybuduj”.
Zamawiający Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Rozbiórka budynku dawnego kina „Olimpia” przy ul. Grunwaldzkiej 22 w Poznaniu – formuła…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
03 czerwca 2026
Termin ofert: 3 lipca 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
24 czerwca 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
28 sierpnia 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000275731 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Święty Marcin 87 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poznań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 61-808 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL415 - Miasto Poznań |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 61 85 68 944 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kanclerz@amuz.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.amuz.edu.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00307149 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-24 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00276345 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-26 12:00 Po zmianie: 2026-07-03 12:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-26 12:15 Po zmianie: 2026-07-03 12:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-07-24 Po zmianie: 2026-08-01 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.