Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 286 688 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 286 688 zł – 1 579 568 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Adaptacja pomieszczeń w budynku Poczty Polskiej w Poznaniu, przy ul. Tadeusza Kościuszki 75, 77, Święty Marcin 79.

Zamawiający Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Adaptacja pomieszczeń w budynku Poczty Polskiej w Poznaniu, przy ul. Tadeusza Kościuszki…”, wybierając ofertę wykonawcy JG-BUD Jan Grzybowski. Wartość umowy: 1 286 688 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
1 286 688 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JG-BUD Jan Grzybowski (Daszewice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 286 687,94 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 286 687,94 zł do 1 579 568,07 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275731

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Święty Marcin 87

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-808

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.)Numer telefonu

+48 61 85 68 944

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kanclerz@amuz.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.amuz.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f96730e6-f762-4454-a71d-440fcaab23b4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Adaptacja pomieszczeń w budynku Poczty Polskiej w Poznaniu, przy ul. Tadeusza Kościuszki 75, 77, Święty Marcin 79.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f96730e6-f762-4454-a71d-440fcaab23b4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420944

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00220141/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Adaptacja pomieszczeń budynku przy ul. Kościuszki i Święty Marcin na cele dydaktyczne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00373603

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

4/AM/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

822308,99 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Adaptacja pomieszczeń w budynku Poczty Polskiej w Poznaniu, przy ul. Tadeusza Kościuszki 75, 77, Święty Marcin 79.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1286687,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1579568,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1286687,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JG-BUD Jan Grzybowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

300944565

7.3.3)Ulica

Dolna 36

7.3.4)Miejscowość

Daszewice

7.3.5)Kod pocztowy

61-160

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Brak wskazania.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1286687,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 286 688 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JG-BUD Jan Grzybowski (Daszewice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.