Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
70 356 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    40 467 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 889 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko

Zamawiający Gmina Sicienko (Sicienko, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 70 356 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina SicienkoSicienko, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 24 czerwca 2026
Łączna wartość umów
70 356 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PW. ELEKTROBRAND JACEK JARZEMBSKI (część 1); Sylwester Lis - P.W. "KALA" - Usługi Elektroinstalacyjne (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 70 356,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SICIENKO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350694

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mrotecka

1.5.2.)Miejscowość

Sicienko

1.5.3.)Kod pocztowy

86-014

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@sicienko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.sicienko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1299235

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1f1bf0e4-c785-433d-90d4-468064c682af

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306990

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00077042/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00220422

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.41.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko, które obejmują następujące zadania: 1.1. Zadanie 1: Budowa oświetlenia drogowego na ul. Zielonej w Zielonczynie - etap II 1) Budowę linii kablowej YAKY 4x35 mm2 o długości około 361 mb, którą należy wyprowadzić z istniejącego słupa oświetleniowego SO-7 i poprowadzić do zaprojektowanych słupów oświetleniowych – słup nr SO-9, SO-11, SO-13, 2) ustawienie na prefabrykowanym fundamencie betonowym trzech dziesięciometrowych ocynkowanych słupów oświetleniowych zaprojektowanych jako słup nr SO-9, SO-11, SO-13, 3) w miejscu zaprojektowanego słupa nr SO-8, SO-10, SO-12, pozostawić zapas kabla, 4) na słupie SO-9, SO-11, SO-13 należy zamontować oprawę oświetleniową typu LED 19W o strumieniu mocy min 2650 lm z redukcją mocy – 3 szt., 5) słupy oświetleniowe należy oznaczyć paskiem koloru zielonego. 2. Wybudowana linia kablowa wraz z słupami oświetleniowymi musi zostać odebrana technicznie przez Rejon Oświetleniowy Bydgoszcz. Z dokonanego odbioru technicznego Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć Zamawiającemu stosowny protokół. 3. Na Wykonawcy spoczywał będzie obowiązek zapewnienia pełnej obsługi geodezyjnej w zakresie realizowanych prac z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą włącznie. Sporządzona inwentaryzacja winna zostać uwierzytelniona w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy bądź zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji, które składa wykonawca prac geodezyjnych pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. 4. Zakres zamówienia oraz szczegółowe właściwości i wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ i załączniku nr 6A (dot. Zadania 1) do SWZ, w tym muszą być zgodne z: dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn.zm.) oraz zasadami wiedzy technicznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.)Wartość części

40541,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko, które obejmują następujące zadania: 1.2. Zadanie 2: Budowa oświetlenia drogowego w Trzemiętowie Kolonii- etap IV 1) Budowę linii kablowej YAKY 4x35 mm2 o długości około 112 mb, którą należy wyprowadzić z istniejącego słupa oświetleniowego SO-1/11 i poprowadzić do zaprojektowanego słupa oświetleniowego nr SO-1/13, 2) Budowę linii kablowej YAKY 4x35 mm2 o długości około 227 mb, którą należy wyprowadzić z istniejącej szafki oświetleniowej do zaprojektowanych słupów oświetleniowych SO-2/2, SO-2/4, 3) ustawienie na prefabrykowanym fundamencie betonowym trzech ośmiometrowych ocynkowanych słupów oświetleniowych zaprojektowanych jako słup nr SO-1/13, SO-2/2 oraz SO-2/4, 4) w miejscu zaprojektowanego słupa nr SO-1/12, SO-2/1 oraz SO-2/3 pozostawić zapas kabla, 5) na słupie SO-1/13, SO-2/2 oraz SO-2/4 należy zamontować oprawę oświetleniową typu LED 51W o strumieniu mocy min 7550 lm z redukcją mocy – 3 szt., 6) słupy oświetleniowe należy oznaczyć paskiem koloru zielonego. 2. Wybudowana linia kablowa wraz z słupami oświetleniowymi musi zostać odebrana technicznie przez Rejon Oświetleniowy Bydgoszcz. Z dokonanego odbioru technicznego Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć Zamawiającemu stosowny protokół. 3. Na Wykonawcy spoczywał będzie obowiązek zapewnienia pełnej obsługi geodezyjnej w zakresie realizowanych prac z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą włącznie. Sporządzona inwentaryzacja winna zostać uwierzytelniona w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy bądź zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji, które składa wykonawca prac geodezyjnych pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. 4. Zakres zamówienia oraz szczegółowe właściwości i wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ i załączniku nr 6B (dot. Zadania 2) do SWZ, w tym muszą być zgodne z: dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn.zm.) oraz zasadami wiedzy technicznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.)Wartość części

35046,61 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40467 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46740 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40467 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW. ELEKTROBRAND JACEK JARZEMBSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9670429371

7.3.4)Miejscowość

PAWŁÓWEK

7.3.5)Kod pocztowy

86-014

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40467 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29889 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36777 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29889 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sylwester Lis - P.W. "KALA" - Usługi Elektroinstalacyjne

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8751326522

7.3.4)Miejscowość

Bartlewo

7.3.5)Kod pocztowy

86-230

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29889 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
829 356 zł
Próbka: 113 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
313 380 zł2 458 219 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 144 839 zł
Źródło próbki
CPV 45231· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
313 380 zł
Mediana
829 356 zł
Górny kwartyl
2 458 219 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sicienko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sicienko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 70 356 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231400-9 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PW. ELEKTROBRAND JACEK JARZEMBSKI (PAWŁÓWEK). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.