Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko

Zamawiający Gmina Sicienko (Sicienko, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SicienkoSicienko, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 1 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 829 356 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SICIENKO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350694

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mrotecka

1.4.2.)Miejscowość

Sicienko

1.4.3.)Kod pocztowy

86-014

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@sicienko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.sicienko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1f1bf0e4-c785-433d-90d4-468064c682af

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415861

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00220422

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko, które obejmują następujące zadania: 1.2. Zadanie 2: Budowa oświetlenia drogowego w Trzemiętowie Kolonii- etap IV 1) Budowę linii kablowej YAKY 4x35 mm2 o długości około 112 mb, którą należy wyprowadzić z istniejącego słupa oświetleniowego SO-1/11 i poprowadzić do zaprojektowanego słupa oświetleniowego nr SO-1/13, 2) Budowę linii kablowej YAKY 4x35 mm2 o długości około 227 mb, którą należy wyprowadzić z istniejącej szafki oświetleniowej do zaprojektowanych słupów oświetleniowych SO-2/2, SO-2/4, 3) ustawienie na prefabrykowanym fundamencie betonowym trzech ośmiometrowych ocynkowanych słupów oświetleniowych zaprojektowanych jako słup nr SO-1/13, SO-2/2 oraz SO-2/4, 4) w miejscu zaprojektowanego słupa nr SO-1/12, SO-2/1 oraz SO-2/3 pozostawić zapas kabla, 5) na słupie SO-1/13, SO-2/2 oraz SO-2/4 należy zamontować oprawę oświetleniową typu LED 51W o strumieniu mocy min 7550 lm z redukcją mocy – 3 szt., 6) słupy oświetleniowe należy oznaczyć paskiem koloru zielonego. 2. Wybudowana linia kablowa wraz z słupami oświetleniowymi musi zostać odebrana technicznie przez Rejon Oświetleniowy Bydgoszcz. Z dokonanego odbioru technicznego Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć Zamawiającemu stosowny protokół. 3. Na Wykonawcy spoczywał będzie obowiązek zapewnienia pełnej obsługi geodezyjnej w zakresie realizowanych prac z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą włącznie. Sporządzona inwentaryzacja winna zostać uwierzytelniona w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy bądź zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji, które składa wykonawca prac geodezyjnych pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. 4. Zakres zamówienia oraz szczegółowe właściwości i wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ i załączniku nr 6B (dot. Zadania 2) do SWZ, w tym muszą być zgodne z: dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn.zm.) oraz zasadami wiedzy technicznej.

3.9.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

56 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sylwester Lis - P.W. "KALA" - Usługi Elektroinstalacyjne

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8751326522

4.3.4.)Miejscowość

Bartlewo

4.3.5.)Kod pocztowy

86-230

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

29889 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00306990/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

29889 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Protokółnr 7011.27.2019.8.2026 odbioru końcowego i przekazania do eksploatacji inwestycji pn.:„Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Trzemiętowo Kolonia – etap IV” z dnia 26.08.2026

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
829 356 zł
Próbka: 113 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
313 380 zł2 458 219 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 144 839 zł
Źródło próbki
CPV 45231· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
313 380 zł
Mediana
829 356 zł
Górny kwartyl
2 458 219 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sicienko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sicienko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231400-9 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.