Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
286 800 zł
Umowa zawarta
10 czerwca 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 286 800 zł – 576 000 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług kompleksowej i bieżącej obsługi prawnej na rzecz Portu Czystej Energii Sp. z o. o.

Zamawiający Port Czystej Energii Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług kompleksowej i bieżącej obsługi prawnej na rzecz Portu Czystej Energii…”, wybierając ofertę wykonawcy Legalexpert Radcy Prawni Markiewicz sp.p. Wartość umowy: 286 800 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Port Czystej Energii Sp. z o.o.Gdańsk, Pomorskieopublikowano 24 czerwca 2026
Wartość umowy
286 800 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 grudnia 2025

    Termin ofert: 5 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 czerwca 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Legalexpert Radcy Prawni Markiewicz sp.p. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 286 800,00 zł (umowę zawarto 10 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 286 800,00 zł do 576 000,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

  • 5

    Przedmiotem zamówienia były usługi kompleksowej i bieżącej obsługi prawnej.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail