Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości na cały zakres zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa elektroenergetycznej sieci napowietrznej oświetlenia ulicznego na ul. Storczykowej w miejscowości Siczki gmina Jedlnia-Letnisko

Zamawiający Gmina Jedlnia-Letnisko (Jedlnia-Letnisko, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa elektroenergetycznej sieci napowietrznej oświetlenia ulicznego na ul. Storczykowej…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "ELDAR" Zbigniew Kiełek. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Jedlnia-LetniskoJedlnia-Letnisko, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 23 czerwca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "ELDAR" Zbigniew Kiełek (Radom), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert. Odrzucono 3 oferty.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jedlnia-Letnisko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223787

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Radomska 43

1.5.2.)Miejscowość

Jedlnia-Letnisko

1.5.3.)Kod pocztowy

26-630

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sylwia.kwapisz@jedlnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jedlnia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl/pn/JEDLNIA/demand/283958/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa elektroenergetycznej sieci napowietrznej oświetlenia ulicznego na ul. Storczykowej w miejscowości Siczki gmina Jedlnia-Letnisko

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4731e595-5331-4d9f-930c-53588388271b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00304287

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00004199/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Budowa elektroenergetycznej sieci napowietrznej oświetlenia ulicznego na ul. Storczykowej w miejscowości Jedlnia-Letnisko

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00217468/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZPŚZ.271.9.2026.SKW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

164270,58 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa elektroenergetycznej sieci napowietrznej oświetlenia ulicznego na ul. Storczykowej w miejscowości Siczki gmina Jedlnia-Letnisko
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia ulicznego na ul. Storczykowej w m. Siczki, zgodnie z dokumentacją stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
• budowa 23 stanowisk słupowych typu: ŻN10/200 – 17 szt., E.10.5/4.3 – 5 szt. oraz E10.5/2.5 – 1 szt.
• budowa linii napowietrznej
• budowa linii kablowej

4.5.3.)Główny kod CPV

44212226-9 - Słupy energetyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44212226-9 - Słupy energetyczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

7

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

141999,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

233937,5 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110980,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "ELDAR" Zbigniew Kiełek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

948 209 11 40

7.3.3)Ulica

Góralska 17/1

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110980,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44212226-9Słupy energetyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jedlnia-Letnisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jedlnia-Letnisko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44212226-9 (Słupy energetyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "ELDAR" Zbigniew Kiełek (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.