AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

BUDOWA BOISKA W MIEJSCOWOŚCI CUDNÓW WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ

Zamawiający Gmina Jedlnia-Letnisko (Jedlnia-Letnisko, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „BUDOWA BOISKA W MIEJSCOWOŚCI CUDNÓW WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Jedlnia-LetniskoJedlnia-Letnisko, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 września 2026, 10:00
11d 7h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa boiska w miejscowości Cudnów wraz z infrastrukturą na działce nr ewid. 157/1 w gminie Jedlnia-Letnisko.

  • 2

    WarunkiWykonawca musi wykazać co najmniej jedną robotę budowlaną dotyczącą obiektu sportowego z nawierzchnią poliuretanową wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz dysponować osobą z uprawnieniami do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

  • 3

    ZakresProgram funkcjonalno-użytkowy obejmuje nowe boisko do piłki nożnej i piłki siatkowej plażowej, ogrodzenie z piłkochwytami, zaplecze sanitarno-szatniowe, parkingi, dojścia, oświetlenie LED, monitoring, instalacje techniczne oraz altanę z ławkami.

  • 4

    ZakresWykonawca ma zapewnić dostępność osobom ze szczególnymi potrzebami przez stosowanie uniwersalnego projektowania lub racjonalnych usprawnień.

  • 5

    RyzykoZamówienie trwa 12 miesiące, nie obejmuje części ani opcji, wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a ocena ofert obejmuje cenę 60 i okres gwarancji jakości 40.

Kontekst Atlasu

  • To ponowione postępowanie: poprzednie podejście do tego zamówienia unieważniono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jedlnia-Letnisko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223787

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Radomska 43

1.5.2.)Miejscowość

Jedlnia-Letnisko

1.5.3.)Kod pocztowy

26-630

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sylwia.kwapisz@jedlnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jedlnia.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

BUDOWA BOISKA W MIEJSCOWOŚCI CUDNÓW WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0fbaa5f7-cf36-43ac-9461-f9f74cb1a0ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414979

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00004199/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Budowa boiska w miejscowości Cudnów wraz z infrastrukturą

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl/pn/JEDLNIA/demand/316754/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl/pn/JEDLNIA/demand/316754/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu opisane zostały w instrukcji korzystania z platformy zakupowej E-Zamawiający

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl/pn/JEDLNIA/demand/316754/notice/public/details

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1) Zamawiający oświadcza, że spełnia wymogi określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 r.), dalej: RODO, tym samym dane osobowe podane przez wykonawcę będą przetwarzane zgodnie z RODO oraz zgodnie z przepisami krajowymi.
2) Dane osobowe wykonawcy będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
3) Odbiorcami przekazanych przez wykonawcę danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym zostanie udostępniona dokumentacja postępowania zgodnie z art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp, a także art. 6 ustawy z 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.
4) Dane osobowe wykonawcy zawarte w protokole postępowania będą przechowywane przez okres 4 lat, od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas
trwania umowy.
5) Klauzula informacyjna, o której mowa w art. 13 ust. 1 i 2 RODO znajduje się w załączniku nr 12 do SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

RZPŚZ.271.18.2026.SKW

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

BUDOWA BOISKA W MIEJSCOWOŚCI CUDNÓW WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ na terenie gminy Jedlnia – Letnisko, zlokalizowanego na działkach nr ewid. 157/1 (jednostka ewidencyjna: 142506_Jedlnia – Letnisko, obręb_142506_5.0003.AR_1.157/1_Cudnów).
Roboty budowlane powinny być wykonane w sposób zapewniający sprawność i funkcjonalność całego obiektu (wraz z niezbędną infrastrukturą).
Przedmiot inwestycji stanowi budowa boiska, zlokalizowanego na działkach nr ewid. 157/1
w miejscowości Cudnów, gmina Jedlni – Letnisko (jednostka ewidencyjna: 142506_Jedlnia – Letnisko, obręb_142506_5.0003.AR_1.157/1_Cudnów).
Program Funkcjonalno Użytkowy (PFU) zakresem swym obejmuje wykonanie:
 nowego boiska do piłki nożnej,
 boisko do piłki siatkowej plażowej,
 budowa ogrodzenia wraz z piłkochwytami,
 budowa zaplecza sanitarno – szatniowego kontenerowego obejmującego magazyn sprzętu gospodarczo – sportowego, szatnie, sanitariaty, pomieszczenie gospodarcze obiektu i trenera środowiskowego,
 budowa miejsc parkingowych oraz utwardzonych dojść,
 budowy infrastruktury technicznej w postaci oświetlenia boisk wykonanego w technologii LED,
 wykonanie instalacji monitoringu,
 wykonanie instalacji elektrycznej,
 instalacji wodno – kanalizacyjnej,
 wykonanie odprowadzenia wód opadowych z odprowadzeniem na przyległe tereny zielone w obrębie działki,
 budowa ciągów pieszych,
 budowa ogrodzenia wokół projektowanego terenu,
 wykonanie nasadzeń zastępczych,
 dostawa i montaż obiektów małej architektury: tablica informacyjna, stojaki rowerowe, kosze na śmieci, ławki,
 budowa altany wraz z ławkami.
Przedmiot zamówienia należy wykonać z należytą starannością, zgodnie z umową, obowiązującymi przepisami, Programem Funkcjonalno-Użytkowym i załącznikami do niego (m.in. z koncepcją architektoniczną, pozostałą dokumentacją, w tym warunkami przyłączeniowymi wod.-kan. oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej i uzgodnieniami dokonanymi w trakcie realizacji robót.
Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ określił wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, w tym w umowie i Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
Wykonawca winien zapewnić – w zależności od katalogu prowadzonych działań – dostępność osobom ze szczególnymi potrzebami przez stosowanie uniwersalnego projektowania lub racjonalnych usprawnień, zgodnie
z przepisami ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

4.2.6.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami i odpowiadającymi im znaczeniami oraz w następujący sposób będzie oceniał spełnienie kryteriów:
cena brutto oferty = 60%
okres gwarancji jakości = 40%
Ofertę, która uzyska najwyższą ilość punktów Zamawiający uzna za najkorzystniejszą.
Oferty oceniane będą punktowo.
Łączna ocena oferty stanowi sumę punktów otrzymanych za poszczególne kryteria ocenianej oferty. Maksymalna ilość punktów jaką może osiągnąć oferta wynosi 100 pkt.
Uzyskana z wyliczenia ilość punktów zostanie ostatecznie ustalona z dokładnością do drugiego miejsca po przecinku z zachowaniem zasady zaokrągleń matematycznych.
Wybór oferty najkorzystniejszej nastąpi zgodnie z art. 239 ustawy Pzp.
Zamawiający niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty poinformuje równocześnie Wykonawców, którzy złożyli oferty, o:
a) wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania, jeżeli jest miejscem wykonywania działalności wykonawcy, którego ofertę wybrano, oraz nazwy albo imiona i nazwiska, siedziby albo miejsca zamieszkania, jeżeli są miejscami wykonywania działalności wykonawców, którzy złożyli oferty, a także punktację przyznaną ofertom w każdym kryterium oceny ofert i łączną punktację – podając uzasadnienie faktyczne i prawne,
b) wykonawcach, których oferty zostały odrzucone – podając uzasadnienie faktyczne i prawne,
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie zamieszczone na Platformie zakupowej.
Umowa w sprawie zamówienia publicznego może zostać zawarta w terminie nie krótszym niż 5 dni od dnia przesłania zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty, jeżeli zawiadomienie zostało przesłane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, albo 10 dni, jeżeli zostało przesłane w inny sposób. Zamawiający może zawrzeć umowę przed upływem tych terminów, jeżeli w postępowaniu złożono tylko jedną ofertę.
Zamawiający może zawrzeć umowę przed upływem terminu, jeżeli w postępowaniu złożono tylko jedną ofertę.
Jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana, uchyli się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wniesie wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy (o ile jest wymagane), Zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców i dokonać ponownego wyboru najkorzystniejszej oferty.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji jakości

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Nazwa warunku:
Warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej
Opis warunku:
a) doświadczenie wykonawcy:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie, przebudowie, rozbudowie lub modernizacji obiektu infrastruktury sportowej lub rekreacyjno-sportowej, obejmującą wykonanie lub modernizację boiska sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
W ramach wykazywanej roboty wykonane zostały również roboty w co najmniej jednej
z następujących branż:
• sanitarnej – obejmującej instalację wodociągową, kanalizacyjną, odwodnienie lub zagospodarowanie/odprowadzanie wód,
lub
• elektrycznej – obejmującej instalację elektryczną lub oświetlenie obiektu albo terenu.
Zamawiający nie wymaga, aby wykazywana robota obejmowała obiekt o identycznych wymiarach, rozwiązaniach materiałowych lub technologicznych jak przedmiot niniejszego zamówienia ani aby była realizowana w ramach tego samego programu dofinansowania. Warunek ma na celu potwierdzenie doświadczenia adekwatnego do zakresu robót objętych niniejszym zamówieniem.

b) kwalifikacje zawodowe kadry technicznej:
Wykonawca winien wykazać, że dysponuje lub będzie dysponował osobami skierowanymi przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, legitymującymi się kwalifikacjami zawodowymi, uprawnieniami, doświadczeniem i wykształceniem odpowiednim do funkcji, jakie zostaną im powierzone - zgodnie z opisem wskazanym w SWZ w Rozdziale II pkt. 7 ppkt 7.1 litera b).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Oświadczenie wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. W przypadku gdy w postępowaniu została złożona tylko jedna oferta, Zamawiający nie będzie wzywał do złożenia tego oświadczenia.

2) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. Zamawiający nie będzie wzywał do złożenia tego dokumentu, jeżeli może go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych.

3) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia wskazanych przez Zamawiającego, tj. art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 3, 4 i 6 ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – według wzoru stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

a) wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, wraz z załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty lub oświadczenie wykonawcy – według wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ

b) wykazu osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności osób odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Wymagania dotyczące przedmiotowych środków dowodowych składanych wraz z ofertą określa SWZ. Zamawiający, działając zgodnie z art. 105 i 106 ustawy Pzp, w celu potwierdzenia zgodności oferowanych robót budowlanych, dostaw lub usług z wymaganiami oraz cechami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz z wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia, żąda złożenia wraz z ofertą n/w przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z parametrami zawartymi w PFU:
• raportu laboratoryjnego,
• karty technicznej,
• atestów PZH,
• autoryzacji producenta z gwarancją
• badania reakcji na ogień
Przedmiotowe środki dowodowe należy złożyć wraz z ofertą. Zamawiający nie przewiduje możliwości wezwania Wykonawcy do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. Niezłożenie wraz z ofertą któregokolwiek z wymaganych przedmiotowych środków dowodowych albo złożenie przedmiotowego środka dowodowego, który nie potwierdza zgodności oferowanego rozwiązania z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp, z uwzględnieniem możliwości żądania wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 4 ustawy Pzp.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa odrębnie oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz w zakresie, w jakim wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają wraz z ofertą oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, wskazujące, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy – jeżeli dotyczy. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian zawartej umowy na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ oraz zgodnie z art. 454 i art. 455 ustawy Pzp.
Dopuszczalne zmiany obejmują w szczególności zmianę terminu realizacji zamówienia w przypadku: działania lub zaniechania osób trzecich, w tym organów administracji publicznej i innych podmiotów uczestniczących w procesie wydawania decyzji, opinii, zezwoleń lub uzgodnień; konieczności wprowadzenia na żądanie Zamawiającego istotnych zmian w dokumentacji; przestojów lub opóźnień zawinionych przez Zamawiającego; wystąpienia nieprzewidzianych warunków geologicznych, archeologicznych lub terenowych; okoliczności leżących po stronie Zamawiającego; konieczności wykonania robót lub usług dodatkowych, zamiennych lub zaniechania części robót lub usług; działania siły wyższej; wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych uniemożliwiających prawidłowe wykonywanie robót oraz innych okoliczności, których Strony nie były w stanie przewidzieć pomimo zachowania należytej staranności.
Zamawiający przewiduje również możliwość zmiany wynagrodzenia w przypadku zaniechania części usług lub robót, wykonania usług lub robót zamiennych albo dodatkowych, a także waloryzacji wynagrodzenia w przypadku zmiany cen materiałów lub kosztów związanych z realizacją zamówienia, na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Dopuszcza się ponadto zmianę podwykonawcy, zakresu podwykonawstwa oraz wprowadzenie podwykonawcy na etapie realizacji umowy, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Szczegółowy rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia określono w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-15 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-15 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.6 ofertwynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 15.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Jedlnia-Letnisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jedlnia-Letnisko.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.