AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadań przebudowy dróg gminnych

Zamawiający Gmina Jedlnia-Letnisko (Jedlnia-Letnisko, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadań przebudowy dróg gminnych”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Jedlnia-LetniskoJedlnia-Letnisko, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 10:00
6d 7h
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Doświadczenie projektanta40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, doświadczenie projektanta 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadań przebudowy dróg gminnych.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jedlnia-Letnisko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223787

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Radomska 43

1.5.2.)Miejscowość

Jedlnia-Letnisko

1.5.3.)Kod pocztowy

26-630

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sylwia.kwapisz@jedlnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jedlnia.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadań przebudowy dróg gminnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9a2d380f-19ae-4e75-bb78-d99e0c962987

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418803

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl/pn/JEDLNIA/demand/317366/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl/pn/JEDLNIA/demand/317366/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu opisane zostały w instrukcji korzystania z platformy zakupowej E-Zamawiający

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl/pn/JEDLNIA/demand/316754/notice/public/details

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1) Zamawiający oświadcza, że spełnia wymogi określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 r.), dalej: RODO, tym samym dane osobowe podane przez wykonawcę będą przetwarzane zgodnie z RODO oraz zgodnie z przepisami krajowymi.
2) Dane osobowe wykonawcy będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
3) Odbiorcami przekazanych przez wykonawcę danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym zostanie udostępniona dokumentacja postępowania zgodnie z art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp, a także art. 6 ustawy z 6 września 2001 r. o dostępie do
informacji publicznej.
4) Dane osobowe wykonawcy zawarte w protokole postępowania będą przechowywane przez okres 4 lat, od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas
trwania umowy.
5) Klauzula informacyjna, o której mowa w art. 13 ust. 1 i 2 RODO znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

RZPŚZ.271.20.2026.SKW

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadań przebudowy dróg gminnych
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na dwa poniższe zadania bez podziału na części:
zadanie 1) Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej nr 350501W w Natolinie na odcinku ok. 2000m (od dz. Nr ewid. 54/14 położonej w obrębie Natolin do ul. Sosnowej w miejscowości Natolin) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego podczas wykonywania robót budowlanych
zadanie 2) Wykonanie dokumentacji projektowej na realizację zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej nr 350504W w Myśliszewicach i Lasowicach, na odcinku ok 3090m (od drogi krajowej nr 12 do ul. Bocznej w miejscowości Myśliszewice) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego podczas wykonywania robót budowlanych

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarty w załączniku nr 11 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).

4.2.6.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zamawiający dokona wyboru najkorzystniejszej oferty na podstawie nw. kryteriów oceny ofert (nazwa kryterium, waga, sposób punktowania):
a) Cena- 60,00 pkt (max 60,00 %);
b) Doświadczenie projektanta – 40,00 pkt (max 40,00 %) - zostanie dokonana na podstawie informacji dotyczących doświadczenia projektanta wskazanego w załączniku nr 4 do SWZ – Wykaz osób oraz dokumentów potwierdzających to doświadczenie, składanych wraz z ofertą zgodnie z Rozdziałem II pkt 9 SWZ:
a) za konieczny warunek wskazany w rozdziale II ust. 7 pkt 7.1 ppkt 4 lit. b) tiret 1 wykonawca otrzyma 0,00 pkt;
b) za każdy dodatkowy projekt, ponad jeden projekt wymagany jako minimalny warunek udziału w postępowaniu, spełniający wymagania określone w SWZ, którego autorem jest projektant wskazany w załączniku nr 4 do SWZ i którego wykonanie zostało potwierdzone dokumentem złożonym wraz z ofertą pozwalającym na weryfikację zakresu oraz autorstwa projektu – 20,00 pkt, maksymalnie 40,00 pkt
Co oznacza, że:
 Wskazanie 1 wykonanego przez projektanta określonego w wykazie osób projektu spełniającego wymogi Zamawiającego określone w SWZ- wymóg konieczny na spełnienie warunku udziału w postępowaniu- 0,00 pkt P(G1)
 Wskazanie 2 projektów – 20,00 pkt P(G2)
 Wskazanie 3 projektów – 40,00 pkt P(G3)
Wskazanie większej ilości projektów ocenione będzie również na 40,00 pkt; pkt = 1
UWAGA!
Projekty podlegające punktowaniu należy wskazać w załączniku nr 4 do SWZ – Wykaz osób, w części „Doświadczenie projektanta podlegające ocenie w kryterium oceny ofert”, wraz z dokumentami potwierdzającymi doświadczenie wymaganymi w SWZ.
Dokument złożony w celu poddania ocenie w ramach kryterium „Doświadczenie projektanta” nie podlega przepisom art. 128 ust. 1 ustawy Pzp i w przypadku jego niezłożenia łącznie z ofertą Zamawiający nie będzie wzywał Wykonawcy do złożenia tego dokumentu.
W sytuacji niezłożenia dokumentów potwierdzających doświadczenie projektanta lub jeżeli Wykonawca nie przedstawi w załączniku nr 4 do SWZ informacji pozwalających na przyznanie punktów zgodnie z powyższymi zasadami, oferta w kryterium „Doświadczenie projektanta” otrzyma 0,00 pkt.

Ocena oferty- suma punktów z poszczególnych kryteriów Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska łącznie największą liczbę punktów (P) wyliczoną zgodnie z poniższym wzorem:
P= C+D
P- łączna liczba punktów oferty ocenianej
C - liczba punktów uzyskanych w kryterium ,,cena’’
D - liczba punktów uzyskanych w kryterium ,,doświadczenie projektanta”
Jako najkorzystniejsza, zostanie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu oraz uzyska najwyższą łączną ocenę w ww. kryteriach.

Zamawiający niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty poinformuje równocześnie Wykonawców, którzy złożyli oferty, o:
a) wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania, jeżeli jest miejscem wykonywania działalności wykonawcy, którego ofertę wybrano, oraz nazwy albo imiona i nazwiska, siedziby albo miejsca zamieszkania, jeżeli są miejscami wykonywania działalności wykonawców, którzy złożyli oferty, a także punktację przyznaną ofertom w każdym kryterium oceny ofert i łączną punktację – podając uzasadnienie faktyczne i prawne,
b) wykonawcach, których oferty zostały odrzucone – podając uzasadnienie faktyczne i prawne.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

doświadczenie projektanta

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

WARUNEK ZDOLNOŚCI TECHNICZNEJ LUB ZAWODOWEJ:
Wykonawca spełni warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli wykaże, że:
a) doświadczenie wykonawcy:
Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie), wykonał należycie co najmniej jedną usługę polegającą na opracowaniu dokumentacji projektowej rozbudowy/budowy drogi publicznej - Załącznik nr 3 do SWZ.
b) kwalifikacje zawodowe kadry technicznej:
Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował osobą, która będzie uczestniczyć w realizacji zamówienia tj.: Projektantem posiadającym uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności drogowej, odpowiadające wymaganiom ustawy Prawo budowlane lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów albo uznane na zasadach określonych w przepisach
o uznawaniu kwalifikacji zawodowych, który w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert opracował co najmniej jedną dokumentację projektową dotyczącą budowy lub rozbudowy drogi publicznej. Doświadczenie ponad wskazane minimum podlega ocenie w kryterium „Doświadczenie projektanta” na zasadach określonych
w Rozdziale III pkt 10 SWZ–

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Oświadczenie wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. W przypadku gdy w postępowaniu została złożona tylko jedna oferta, Zamawiający nie będzie wzywał do złożenia tego oświadczenia.

2) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy
wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. Zamawiający nie będzie wzywał do złożenia tego dokumentu, jeżeli może go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych.

3) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia wskazanych przez Zamawiającego, tj. art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 3, 4 i 6 ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 4
ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – według wzoru stanowiącego załącznik
do SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykazu usług wykonanych, w okresie 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wraz z określeniem rodzaju usługi, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane należycie, sporządzonego zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ. Dowodami, o których mowa wyżej, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy. W przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert - składany na wezwanie Zamawiającego

Wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego (załącznik nr 4 do SWZ) - składany wraz z ofertą.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa odrębnie oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz w zakresie, w jakim wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają wraz z ofertą oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, wskazujące, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy – jeżeli dotyczy. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający dopuszcza - jeżeli uzna za uzasadnione - możliwość zmiany ustaleń zawartej umowy w stosunku do treści oferty Wykonawcy, o których mowa w art. 455 ustawy PZP - szczegółowe zapisy w tym zakresie znajdują się w załączniku nr 7 do SWZ "Istotne postanowienia umowy"

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-11 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-11 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 11.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Jedlnia-Letnisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jedlnia-Letnisko.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.