Modernizacja kotłowni w budynku Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli
Zamawiający Powiat Stalowowolski (Stalowa Wola, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja kotłowni w budynku Zespołu Szkół nr 3 w Stalowej Woli”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=184, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
05 listopada 2025
Termin ofert: 21 listopada 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 marca 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
23 czerwca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Stalowowolski |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409181 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Podleśna 15 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Stalowa Wola |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-450 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL824 - Tarnobrzeski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | naczelnik.imp@stalowowolski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.stalowowolski.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ee1f0990-6a87-4a4e-add9-6385e0fcdce1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00303743 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-23 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00517906 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja kotłowni w budynku Zespołu Szkół |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kotłowni w budynku Zespołu Szkół nr 3 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 44621200-1 - Kotły grzewcze |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe 45000000-7 - Roboty budowlane 45331110-0 - Instalowanie kotłów |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-02-17 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 84 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe SMART Sławomir Taracha |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8651272353 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Dąbrowa Rzeczycka 168 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 37-455 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 157403,83 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00163946/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-09 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiana terminu przedmiotu zamówienia w związku z wystąpieniem okoliczności leżących po stronie Zamawiającego, powodujących niezawinione oraz niemożliwe do uniknięcia przez Wykonawcę opóźnienie w realizacji przedmiotu umowy, w szczególności polegających na wstrzymaniu robót przez Zamawiającego z uwagi na odbywające się egzaminy maturalne, uniemożliwiające prowadzenie jakichkolwiek prac. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Termin wykonania przedmiotu umowy do dnia 29.05.2026 r |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 157403,83 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →