Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
171 580 zł
Umowa zawarta
12 stycznia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż ściany wizyjnej LED dla Collegium Witelona Uczelnia Państwowa

Zamawiający COLLEGIUM WITELONA Uczelnia Państwowa (Legnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż ściany wizyjnej LED dla Collegium Witelona Uczelnia Państwowa”, wybierając ofertę wykonawcy TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ. Wartość umowy: 171 580 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: COLLEGIUM WITELONA Uczelnia PaństwowaLegnica, Dolnośląskieopublikowano 19 czerwca 2026
Wartość umowy
171 580 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ (Suchy Las), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 171 580,36 zł (umowę zawarto 12 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczy dostawy i montażu ściany wizyjnej LED dla Collegium Witelona Uczelnia Państwowa.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

COLLEGIUM WITELONA Uczelnia Państwowa

1.3.)Oddział zamawiającego

Collegium Witelona

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390624793

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sejmowa 5A

1.5.2.)Miejscowość

Legnica

1.5.3.)Kod pocztowy

59-220

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@collegiumwitelona.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.collegiumwitelona.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad2e34c0-78bc-4838-b398-8b555969db53

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż ściany wizyjnej LED dla
Collegium Witelona Uczelnia Państwowa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ad2e34c0-78bc-4838-b398-8b555969db53

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00299688

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00296887/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Doposażenie uczelni w sprzęt/ dostosowanie posiadanego sprzętu, zwiększające poziom dostępności uczelni

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Collegium Witelona – Uczelnia coraz bardziej dostępna”, dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 („FERS”) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00541480

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.260.09.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

324040 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż ściany wizyjnej LED na potrzeby Collegium Witelona Uczelnia Państwowa z siedzibą w Legnicy, zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”, oraz w projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

171580,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

171580,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

171580,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9482528507

7.3.3)Ulica

Kwarcowa 4

7.3.4)Miejscowość

Suchy Las

7.3.5)Kod pocztowy

62-002

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

171580,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30231300-0Monitory ekranowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

COLLEGIUM WITELONA Uczelnia Państwowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Legnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 171 580 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231300-0 (Monitory ekranowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ (Suchy Las). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.