Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
133 878 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż ściany wizyjnej LED dla Collegium Witelona Uczelnia Państwowa.

Zamawiający COLLEGIUM WITELONA Uczelnia Państwowa (Legnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż ściany wizyjnej LED dla Collegium Witelona Uczelnia Państwowa”, wybierając ofertę wykonawcy TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 133 878 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: COLLEGIUM WITELONA Uczelnia PaństwowaLegnica, Dolnośląskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
133 878 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 sierpnia 2026

    Termin ofert: 19 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Suchy Las), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 133 877,64 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

COLLEGIUM WITELONA Uczelnia Państwowa

1.3.)Oddział zamawiającego

Collegium Witelona

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390624793

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sejmowa 5A

1.5.2.)Miejscowość

Legnica

1.5.3.)Kod pocztowy

59-220

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@collegiumwitelona.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.collegiumwitelona.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-409a88c9-8d5e-4eb3-b0a8-a5a9ec4dada5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż ściany wizyjnej LED dla Collegium Witelona Uczelnia Państwowa.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-409a88c9-8d5e-4eb3-b0a8-a5a9ec4dada5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414715

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Collegium Witelona - Uczelnia coraz bardziej dostępna

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00387090

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.UBD.260.05.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż ściany wizyjnej LED na potrzeby Collegium Witelona Uczelnia Państwowa.

4.5.3.)Główny kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

133877,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

133877,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

133877,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9482528507

7.3.3)Ulica

ul. Kwarcowa 4

7.3.4)Miejscowość

Suchy Las

7.3.5)Kod pocztowy

62-002

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

133877,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30231300-0Monitory ekranowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

COLLEGIUM WITELONA Uczelnia Państwowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Legnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 133 878 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231300-0 (Monitory ekranowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Suchy Las). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.