Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 183 413 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 4 183 413 zł – 4 496 715 złodrzucone: 6
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Biała Piska

Zamawiający Gmina Biała Piska (Biała Piska, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Biała Piska”, wybierając ofertę wykonawcy Stanisław Buczyński Usługi Instalacyjne. Wartość umowy: 4 183 413 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina Biała PiskaBiała Piska, Warmińsko-Mazurskie (powiat Piski →)opublikowano 19 czerwca 2026
Wartość umowy
4 183 413 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Stanisław Buczyński Usługi Instalacyjne (Giżycko), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 183 413,05 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 4 183 413,05 zł do 4 496 715,07 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    WykonawcaWykonawca, który wygrał przetarg, to Gmina Biała Piska.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail