ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa boiska sportowego w Książu Małym

Zamawiający Gmina Książ Wielki (Książ Wielki, Małopolskie) prowadził postępowanie „Budowa boiska sportowego w Książu Małym”. Termin składania ofert minął 3 lipca 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Książ WielkiKsiąż Wielki, Małopolskie (powiat Miechowski →)opublikowano 18 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
3 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja jakości40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresBudowa boiska sportowego z przygotowaniem terenu, robotami ziemnymi i betonowaniem, z obowiązkiem składania ofert wyłącznie elektronicznie przez platformę gminy Książ Wielki

  • 2

    ZakresInwestycja realizowana jest w Książu Małym na terenie gminy Książ Wielki w województwie małopolskim

  • 3

    ZakresZamówienie nie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Książ Wielki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010151

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 17

1.5.2.)Miejscowość

Książ Wielki

1.5.3.)Kod pocztowy

32-210

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@ksiazwielki.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ksiazwielki.eu/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa boiska sportowego w Książu Małym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-86e13923-2e52-4a13-880b-b32069b384f0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00298002

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00071589/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa boiska sportowego w Książu Małym

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminaksiazwielki.ezamawiajacy.pl/pn/gminaksiazwielki/demand/296951/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://gminaksiazwielki.ezamawiajacy.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: platformy zakupowej Zamawiającego dostępnej pod adresem: https://gminaksiazwielki.ezamawiajacy.pl (dalej platforma zakupowa), z wykorzystaniem zakładki „Korespondencja”.
2. W przypadku awarii platformy zakupowej dopuszcza się komunikację przy użyciu poczty elektronicznej:
1) Zamawiającego: zp@ksiazwielki.eu
2) Wykonawcy: wiadomość e-mail pozwalająca na identyfikację Wykonawcy (oznaczenie adresu mailowego, oznaczenie Wykonawcy w treści wiadomości mailowej).
3. Minimalne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające korzystanie z platformy zakupowej:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów
operacyjnych - MS Windows 7 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) zainstalowana przeglądarką internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji, w przypadku Internet Explorer
minimalnie wersja 10.0,
4) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie „.pdf”.
4. Minimalne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające komunikację z wykorzystaniem poczty elektronicznej:
1) urządzenie teleinformatyczne z dostępem do sieci Internet,
2) dostęp do nowoczesnej przeglądarki internetowej wspierającej HTML5, CSS3 i JavaScript,
3) posiadanie przez Wykonawcę konta poczty elektronicznej.
5. Komunikacja w postępowaniu przy użyciu platformy zakupowej (w tym możliwość złożenia oferty), z zastrzeżeniem możliwości zadawania pytań do treści SWZ, wymaga przystąpienia przez Wykonawcę do postępowania. Szczegółowa procedura przystąpienia do postępowania, w tym procedura rejestracji konta Wykonawcy na platformie została określona w Rozdziale II ust. 6 SWZ.
6. Wykonawca ma możliwość zadania pytania do treści SWZ z pominięciem procedury przystąpienia do postępowania poprzez skorzystanie z opcji "Zadaj
pytanie" dostępnej na platformie zakupowej.
7. Datą przekazania korespondencji jest:
1) w przypadku platformy zakupowej – data wpływu korespondencji na platformę zakupową, z zastrzeżeniem czytelności korespondencji – platforma zakupowa generuje czas odbioru korespondencji (data, czas: hh:mm:ss) wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu,
2) w przypadku poczty elektronicznej – data jej wprowadzenia do środka komunikacji elektronicznej w taki sposób, żeby Zamawiający / Wykonawca mógł się zapoznać z jej treścią.
8. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych jednorazowo za pośrednictwem:
1) platformy zakupowej nie może przekraczać 100 MB,
2) poczty elektronicznej nie może przekraczać 20 MB.
9. Zamawiający informuje, iż w przypadku wątpliwości związanych z zasadami korzystania z platformy zakupowej, Wykonawca powinien skontaktować się z operatorem platformy zakupowej, dane kontaktowe: tel.: (22) 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00- 17.00), e-mail: oneplace@marketplanet.pl
10. Wymagane lub dopuszczone postaci lub formy przekazywanych dokumentów zostały określone w Rozdziale II ust. 10 -12 SWZ.
11. Złożenie oferty wymaga posiadania przez Wykonawcę kwalifikowalnego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „Rozporządzenie”, informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Miasta i Gminy Książ Wielki , ul. Warszawska 17, 32-210 Książ Wielki, nr tel: 41 383 80 02, adres e-mail: ug@ksiazwielki.eu
2. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: inspektor@cbi24.pl
3. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i jego rozstrzygnięciem oraz w celu udokumentowania postępowania o udzielenie zamówienia i jego archiwizacji, w tym na potrzeby postępowań kontrolnych realizowanych przez właściwe organy i instytucje, w szczególności w związku z przyznanym Zamawiającemu dofinansowaniem z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu pn. „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa - MIRS” w 2026 roku (dalej: Dofinansowanie)
4. Dane osobowe pozyskane w związku z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
a. będą przetwarzane przez cały okres postępowania,
b. po udzieleniu zamówienia publicznego będą przechowywane będą przechowywane przez okres czterech lat, licząc od zakończenia postępowania,
c. po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia będą przechowywane do momentu przedawnienia roszczeń wynikających z realizacji przedmiotu zamówienia, nie krócej jednak niż przez okres gwarancji udzielonej Zamawiającemu przez Wykonawcę na przedmiot zamówienia i jego realizację.
5. Odbiorcami danych osobowych są podmioty, którym dokumentacja postępowania zostanie udostępniona w oparciu o przepisy Pzp lub inne bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa, w tym w związku z ewentualnymi postępowaniami kontrolnymi realizowanymi przez właściwe organy i instytucje, w szczególności w związku z przyznanym Zamawiającemu Dofinansowaniem.
6. Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach PZP, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z PZP.
7. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
a. dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania,
b. w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów Rozporządzenia służy prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa,
8. W przypadku gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 Rozporządzenia, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Administrator może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

1. Osobie, której dane dotyczą nie przysługuje:
a. w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e Rozporządzenia prawo do usunięcia danych osobowych;
b. prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 Rozporządzenia;
c. na podstawie art. 21 Rozporządzenia prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych.
10. Ponadto informujemy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 Rozporządzenia.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

IN.271.3.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Tak

4.1.14.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Budowa boiska sportowego w Książu Małym”, w ramach której Wykonawca jest zobowiązany w szczególności do:
a. wybudowania boiska wielofunkcyjnego wraz z ogrodzeniem o wysokości 6,0 m (piłkochwyty),
b. wyposażenia boiska wielofunkcyjnego w . Boisko będzie wyposażone w systemowy zestaw do siatkówki i koszykówki,
c. zakłada się również realizację wykonania utwardzeń służących jako dojścia do realizowanych obiektów, które zostaną wykonane jako (utwardzenia powierzchni gruntu w obrębie działki budowlanej),
d. wykonania obiektów małej architektury – kosza na śmieci z możliwością segregacji odpadów – 1 sztuka, stojaków na rowery – 6 sztuk, ławek z oparciem – 4 sztuki,
e. wykonania odwodnienia terenu inwestycji,
a nadto do:
f. dostawy i montażu tablicy informacyjnej o udzieleniu dotacji z budżetu Województwa Małopolskiego (dalej: Tablica informacyjna), wg wytycznych Zamawiającego.

4.2.6.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-27

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Gwarancja jakości

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Zamawiający nie przewiduje żądania przedstawienia podmiotowych środków dowodowych w zakresie braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z postępowania

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wobec braku określenia warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający nie przewiduje żądania przedstawienia podmiotowych środków dowodowych w zakresie potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający nie przewiduje obowiązku przedstawienia przedmiotowych środków dowodowych

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1 Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno zostać złożone wraz z ofertą.
3. Oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust.1 Pzp (dot. braku podstaw wykluczenia), Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają indywidualnie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Strony dopuszczają zmiany umowy - Załącznika nr 2 do SWZ - "Projektowane postanowienia umowne" (dalej: PPU)
poprzez:
a. wprowadzenie rozwiązań zamiennych w stosunku do rozwiązań wskazanych w dokumentacji projektowej lub rozwiązań (…) nieuwzględnionych w dokumentach zamówienia – w przypadkach i na warunkach określonych w § 11 ust. 1 lit. a. PPU
b. wprowadzenie zmian w zakresie materiałów, parametrów technicznych, sposobu i zakresu wykonania przedmiotu Umowy – w przypadkach i na warunkach określonych w § 11 ust. 1 lit. b. PPU,
c. zmiana wysokości wynagrodzenia - w przypadkach i na warunkach określonych w § 11 ust. 1 lit. c. PPU,
d. zmiana terminu realizacji przedmiotu Umowy – w przypadkach i na warunkach określonych w § 11 ust. 1 lit. d. PPU,
e. zlecenie Wykonawcy realizacji robót dodatkowych – w przypadkach i na warunkach określonych w § 11 ust. 2 lit. A. PPU,
f. zlecenie Wykonawcy realizacji robót zamiennych – w przypadkach i na warunkach określonych w § 11 ust. 2 lit. B. PPU,
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków dostępnych w nin. Sekcji ogłoszenia, Zamawiający odsyła do pełnej treści klauzul ujętych w §11 ust. 1 – 5 PPU.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-03 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://gminaksiazwielki.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-03 09:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-08-01

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.07.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Książ Wielki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Książ Wielki.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.