Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
187 350 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Cz. I. – Przegląd podwodnych części budowli hydrotechnicznych, dwukrotny przegląd i konserwacja czterech sond Dopplera, przegląd podwodnej części jednostki pływającej „Galaktyka”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Za
    Wartość umowy
    72 380 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Cz. II – Przegląd podwodnych części konstrukcji hydrotechnicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1B i 1BB do SWZ
    Wartość umowy
    67 000 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Cz. III - Przegląd podwodnych części konstrukcji hydrotechnicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1C i 1CC do SWZ
    Wartość umowy
    47 970 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kierownika prac podwodnych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeglądy nurkowe

Zamawiający Urząd Morski w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przeglądy nurkowe”, wybierając ofertę wykonawcy NUREK-TECHNIKA SŁAWOMIR ZYGMUNT RADASZEWSKI. Łączna wartość umów: 187 350 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Urząd Morski w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 18 czerwca 2026
Łączna wartość umów
187 350 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma NUREK-TECHNIKA SŁAWOMIR ZYGMUNT RADASZEWSKI za łącznie 187 350,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

URZĄD MORSKI W SZCZECINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000145017

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Stefana Batorego 4

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-207

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

48 914403423

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ums.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ums.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ums.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Bezpieczeństwo żeglugi i ochrona środowiska morskiego.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeglądy nurkowe

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e532bb16-f049-482a-ab16-d3076f9d6d5b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00296516

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00157060/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.12 Przeglądy nurkowe

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PO-II.2610.10.26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

258641,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz. I. – Przegląd podwodnych części budowli hydrotechnicznych, dwukrotny przegląd i konserwacja czterech sond Dopplera, przegląd podwodnej części jednostki pływającej „Galaktyka”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załącznikach nr 1A i 1AA do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

98363000-5 - Usługi nurkowe

4.5.5.)Wartość części

92866,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz. II – Przegląd podwodnych części konstrukcji hydrotechnicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1B i 1BB do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

98363000-5 - Usługi nurkowe

4.5.5.)Wartość części

88425 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz. III - Przegląd podwodnych części konstrukcji hydrotechnicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1C i 1CC do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

98363000-5 - Usługi nurkowe

4.5.5.)Wartość części

77350,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72380,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169380,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

72380,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NUREK-TECHNIKA SŁAWOMIR ZYGMUNT RADASZEWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8512013145

7.3.3)Ulica

ul. 1-go Maja 15/10

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-627

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

72380,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

168 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

67000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

130000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

67000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NUREK-TECHNIKA SŁAWOMIR ZYGMUNT RADASZEWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8512013145

7.3.3)Ulica

ul.1-go Maja 15/10

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-627

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47970,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

102090,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47970,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NUREK-TECHNIKA SŁAWOMIR ZYGMUNT RADASZEWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8512013145

7.3.3)Ulica

ul.1-go Maja 15/10

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-627

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47970,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98363000-5Usługi nurkowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →