Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
122 631 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa i montaż 2 szt. agregatów prądotwórczych, o mocy 63 kVA/ 50 kW 20 kVA /16 kW
    Wartość umowy
    99 630 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa 33 sztuk zasilaczy awaryjnych do komputerów stacjonarnych
    Wartość umowy
    23 001 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych oraz dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu ,,Cyberbezpieczny samorząd”

Zamawiający Gmina i Miasto Pyzdry (Pyzdry, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych oraz dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 122 631 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina i Miasto PyzdryPyzdry, Wielkopolskie (powiat Wrzesiński →)opublikowano 17 czerwca 2026
Łączna wartość umów
122 631 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 maja 2026

    Termin ofert: 25 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    17 czerwca 2026

    9 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: AMP POWER Sp. z o.o. (część 1); Nbit Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 122 631,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczy zamówienia publicznego w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail