Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 281 415 zł
Umowa zawarta
11 czerwca 2026
Okres realizacji
do 16 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 281 415 zł – 1 483 038 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Raniżowie

Zamawiający Gmina Raniżów (Raniżów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Raniżowie”, wybierając ofertę wykonawcy Anmed Sp. z o. o. Wartość umowy: 1 281 415 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RaniżówRaniżów, Podkarpackie (powiat Kolbuszowski →)opublikowano 12 czerwca 2026
Wartość umowy
1 281 415 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Anmed Sp. z o. o. (Dzierżysław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 281 415,23 zł (umowę zawarto 11 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 281 415,23 zł do 1 483 037,51 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail