Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
79 531 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
do 14 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 79 531 zł – 97 097 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na cały przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont nawierzchni placu przy Ośrodku Kultury w Czarkowie przy ul. Powstańców Śląskich 25a”.

Zamawiający Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie (Łąka, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont nawierzchni placu przy Ośrodku Kultury w Czarkowie przy ul. Powstańców Śląskich…”, wybierając ofertę wykonawcy MarMasz Rafał Maryjosz. Wartość umowy: 79 531 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Administracja Zasobów Komunalnych w PszczynieŁąka, Śląskieopublikowano 11 czerwca 2026
Wartość umowy
79 531 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MarMasz Rafał Maryjosz (Grzawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 79 531,48 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 79 531,48 zł do 97 096,74 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 lipca 2026 r..

  • 5

    Zamówienie udzielono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail