Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

"Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 część 1, 2, 3"

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Leżajsku (Leżajsk, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 część 1, 2, 3”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LEŻAJSKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690587410

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Polna 12

1.4.2.)Miejscowość

Leżajsk

1.4.3.)Kod pocztowy

37-300

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

172421181

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@zdplezajsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zdplezajsk.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00284469

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-11

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00284011

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.4.Przyczyny dokonania zmian (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą

Zwiększenie zakresu umowy zgodnie z SWZ i warunkami umowy Po zmianie: Zwiększenie zakresu umowy zgodnie z SWZ i warunkami umowy. Dotyczy usługi Zwalczanie śliskości i odśnieżanie podstawioną przez usługodawcę pługo-piaskarką na samochodzie z napędem co najmniej na dwie osie o ładowności 8-16t (komplet usługodawcy). Bez załadunku materiału uszorstniającego na terenie bazy materiałowej ZDP Leżajsk ul. Polna w Leżajsku.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Leżajsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leżajsk.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.