Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 387 069 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2026
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 2 387 069 zł – 3 086 625 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku garażowego przeznaczonego na magazyn OL i OC

Zamawiający Gmina Chmielnik (Chmielnik, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku garażowego przeznaczonego na magazyn OL i OC”, wybierając ofertę wykonawcy AJ PROFIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 2 387 069 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ChmielnikChmielnik, Podkarpackieopublikowano 9 czerwca 2026
Wartość umowy
2 387 069 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AJ PROFIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Chmielnik), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 387 069,24 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 2 387 069,24 zł do 3 086 625,16 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail