ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa budynku garażowego przeznaczonego na magazyn OL i OC

Zamawiający Gmina Chmielnik (Chmielnik, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Budowa budynku garażowego przeznaczonego na magazyn OL i OC”. Termin składania ofert minął 22 maja 2026, 10:00. Wadium: 35 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ChmielnikChmielnik, Podkarpackieopublikowano 5 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
35 000 zł
Termin składania ofert
22 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresBudowa budynku garażowego o konstrukcji stalowej na potrzeby magazynu OL i OC, w tym prace rozbiórkowe i budowlane (CPV: 45000000-7, 45111300-1, 45262400-5).

  • 2

    ZakresOferty częściowe niedozwolone, preferencja dla MŚP przy równej cenie oferty. Ryzyko opóźnień związanych z uzgodnieniami formalno-prawnymi terenu.

  • 3

    WarunkiWymagane doświadczenie wykonawcy w realizacji podobnych projektów budowlanych (min. 3 lata referencji) oraz posiadanie uprawnień budowlanych klasy I lub II.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail