Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (2)

Zamawiający Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował wynik postępowania „Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (2)”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 515 739 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    Zamówienie dotyczyło wykonania dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej w podziale na części, jednak wynik ogłoszenia obejmuje tylko część nr 2 (pozostałe części rozstrzygnięto w odrębnych postępowaniach).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9661579415

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Borsucza 2

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-569

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pzd.bialystok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pzdb-stbialystok.podlaskie.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96d92ad8-235a-43ed-8b1f-3bb80abfcf85

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami publicznymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (2)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-96d92ad8-235a-43ed-8b1f-3bb80abfcf85

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00278211

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035289/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Wykonanie dokumentacji geodezyjnych i kartograficzych, wykonanie czynności geodezyjnych na gruncie (z możliwością udzielenia zamówienia w częściach)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00263838

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.2620.17.2026.PN

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

64860 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71250000-5Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 739 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 803 zł1 928 707 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 649 904 zł
Źródło próbki
CPV 71250000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 803 zł
Mediana
515 739 zł
Górny kwartyl
1 928 707 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71250000-5 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.