Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
169 057 zł
Umowa zawarta
27 maja 2026
Okres realizacji
do 18 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 169 057 zł – 185 744 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy drutu do prasy belującej

Zamawiający Zakład Zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina" Sp. z o.o. (Nowa Wieś Lęborska, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy drutu do prasy belującej”, wybierając ofertę wykonawcy LUSTAL Bartosz Wicki. Cena wybranej oferty: 169 057 zł. Złożono 4 oferty.

Cena wybranej oferty
169 057 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 maja 2026

    Termin ofert: 19 maja 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 maja 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LUSTAL Bartosz Wicki (Reda), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 169 057,35 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 169 057,35 zł do 185 743,53 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 grudnia 2026 r..

  • 5

    Zamówienie dotyczy dostawy drutu o średnicy 3,6 mm w cewkach, ze stali niskowęglowej, przeznaczonego do prasy belującej w zakładzie zagospodarowania odpadów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina" Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770740686

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Czarnówko 34

1.5.2.)Miejscowość

Nowa Wieś Lęborska

1.5.3.)Kod pocztowy

84-351

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@zzo-czarnowko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zzo-czarnowko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1308513

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy drutu do prasy belującej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1785096f-e3a9-48ce-9562-3a447b2e6d1d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00264894

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00236792

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/5/2026/Drut

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa drutu do prasy belującej na teren Zakładu Zagospodarowania Odpadów Czysta Błękitna Kraina Sp. z o. o. w Czarnówku.
1. Parametry techniczne:
- średnica drutu fi 3,6mm
- forma drutu – cewka
- gatunek stali używany do produkcji drutu do belowania – stal niskowęglowa, elastyczna, ciągniona na zimno
- miękkość drutu – odpowiednio wyżarzony drut łatwo się wiąże i jest odporny na zrywanie
- całość pokryta odpowiednim gatunkiem oleju, który opóźnia proces rdzewienia
- drut powinien być starannie nawinięty oraz dobrze zabezpieczony przed rozwijaniem się cewki
- średnica zewnętrzna maksimum 330,00mm, średnica wewnętrzna minimum 210,00 mm, wysokość cewki maksimum 150,00 mm
- masa palety z drutem 900 – 1100 kg.
2. Łączna ilość: nie więcej niż 35 000 (+/-700) kg.
3. Drut musi być pakowany na paletach w sposób uniemożliwiający rozsypanie się szpul podczas załadunku, transportu i rozładunku. Rozładunek nastąpi siłami Zamawiającego.
4. Miejsce dostaw: Zakład Zagospodarowania Odpadów Czysta Błękitna Kraina Sp. z o. o.
Czarnówko 34, 84-351 gmina Nowa Wieś Lęborska, woj. pomorskie.
5. Transport zapewnia Wykonawca na własny koszt.
6. Wykonawca podpisując umowę udzieli Zamawiającemu gwarancji na przedmiot każdej dostawy na okres 12 miesięcy licząc od daty odbioru dokonanego w sposób opisany w §3 na warunkach opisanych w §7 wzoru umowy (załącznik nr 4 do SWZ).

UWAGA:
W czasie wykonywania umowy Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania przepisów BHP, ppoż., jak i regulaminów obowiązujących w miejscu spełnienia świadczenia.
Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.

4.5.3.)Główny kod CPV

44333000-3 - Drut

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

169057,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

185743,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

169057,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LUSTAL Bartosz Wicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5882471602

7.3.3)Ulica

Morska 7A/71

7.3.4)Miejscowość

Reda

7.3.5)Kod pocztowy

84-240

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

137445 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowa Wieś Lęborska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 169 057 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44333000-3 (Drut). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LUSTAL Bartosz Wicki (Reda). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.