Wynik częściowy: umowy w 6 z 12 części, 6 unieważniono12 części
Łączna wartość umów
558 630 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1ZAKRES NR 1. - PROWADNIK DIAGNOSTYCZNY
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakres 2 - ZAKRES NR 2. - INTRODUKTOR NACZYNIOWY
    Wartość umowy
    7560 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3ZAKRES NR 3. - ZESTAW DO NAKŁUCIA TĘTNICY PROMIENIOWEJ Z HYDROFILNĄ POWŁOKĄ
    Wartość umowy
    59 400 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4ZAKRES NR 4. - INTRODUKTOR NACZYNIOWY ZBROJONY
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5ZAKRES NR 5. - CEWNIK PROWADZĄCY DO PCI HYDROFILNY DO TRUDNYCH ANATOMII
    Wartość umowy
    25 110 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6ZAKRES NR 6. - ZESTAW DO TRUDNYCH ZMIAN I BIFURKACJI
    Wartość umowy
    453 600 zł
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 7ZAKRES NR 7. - STRZYKAWKA NAKRĘCANA TRZYCZĘŚCIOWA Z IGŁĄ DO NAKŁUWAIA TĘTNICY
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8ZAKRES NR 8. - CEWNIK BALONOWY DO KONTRAPULSACJI
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  9. Unieważniona
    Część 9ZAKRES NR 9. - ZAMYKACZE (OKLUDERY) DO TĘTNIC UDOWYCH
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  10. Umowa zawarta
    Część 10ZAKRES NR 10. - CEWNIK BALONOWY POT
    Wartość umowy
    4050 zł
    1 oferta
  11. Unieważniona
    Część 11ZAKRES NR 11. - CEWNIK PRZEDŁUŻAJĄCY DO CEWNIKA PROWADZĄCEGO
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  12. Umowa zawarta
    Część 12ZAKRES NR 12. - ZESTAW DO USUWANIA CIAŁ OBCYCH
    Wartość umowy
    8910 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 12 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dostawa sprzętu medycznego j.u. do koronarografii i koronaroplastyki dla Pracowni Angiokardiografii Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie

Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „dostawa sprzętu medycznego j.u. do koronarografii i koronaroplastyki dla Pracowni…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 558 630 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
558 630 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 12 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 kwietnia 2026

    Termin ofert: 24 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 maja 2026

    3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 12 części: w 6 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Balton Sp. z .o.o (część 2); Terumo Poland Sp. z o.o. (część 3); Medtronic Poland Sp. z o.o. (części 5, 12); Tarumo Poland Sp. z o.o. (część 6) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 558 630,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Postępowanie prowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850052740

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lwowska 178A

1.5.2.)Miejscowość

Tarnów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kflorek@lukasz.med.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.lukasz.med.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1294316

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dostawa sprzętu medycznego j.u. do koronarografii i koronaroplastyki dla Pracowni Angiokardiografii Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bbf50f26-dd27-453a-940f-e0d2f3097fa1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00263601

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00197495

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

33/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

823650,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 1. - PROWADNIK DIAGNOSTYCZNY

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

129150,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres 2 - ZAKRES NR 2. - INTRODUKTOR NACZYNIOWY

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

10332,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 3. - ZESTAW DO NAKŁUCIA TĘTNICY PROMIENIOWEJ Z HYDROFILNĄ POWŁOKĄ

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

79950,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 4. - INTRODUKTOR NACZYNIOWY ZBROJONY

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

15990,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 5. - CEWNIK PROWADZĄCY DO PCI HYDROFILNY DO TRUDNYCH ANATOMII

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

33210,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 6. - ZESTAW DO TRUDNYCH ZMIAN I BIFURKACJI

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

584250,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 7. - STRZYKAWKA NAKRĘCANA TRZYCZĘŚCIOWA Z IGŁĄ DO NAKŁUWAIA TĘTNICY

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

4920,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 8. - CEWNIK BALONOWY DO KONTRAPULSACJI

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

20910,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 9. - ZAMYKACZE (OKLUDERY) DO TĘTNIC UDOWYCH

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

47970,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 10. - CEWNIK BALONOWY POT

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

18450,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 11. - CEWNIK PRZEDŁUŻAJĄCY DO CEWNIKA PROWADZĄCEGO

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

62730,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES NR 12. - ZESTAW DO USUWANIA CIAŁ OBCYCH

4.5.3.)Główny kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

4.5.5.)Wartość części

5227,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7560,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7560,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7560,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Balton Sp. z .o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5360015638

7.3.3)Ulica

Nowy Świat 7/14

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-496

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7560,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Terumo Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252656688

7.3.3)Ulica

1 Sierpnia 6

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-134

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25110,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25110,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medtronic Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9521000289

7.3.3)Ulica

Polna 11

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-633

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25110,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

453600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

453600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

453600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tarumo Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252656688

7.3.3)Ulica

1 Sierpnia 6

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-134

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

453600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 29

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 30

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4050,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4050,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4050,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 31

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medtronic Poland Sp. z .o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9521000289

7.3.3)Ulica

Polna 11

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-633

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 32

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4050,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 33

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 12)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8910,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13764,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8910,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medtronic Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9521000289

7.3.3)Ulica

Polna 11

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-633

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 12)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8910,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33111710-1Wyroby do angiografii
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 590 479 zł
Próbka: 39 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
803 144 zł1 820 543 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 017 399 zł
Źródło próbki
CPV 33111· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
803 144 zł
Mediana
1 590 479 zł
Górny kwartyl
1 820 543 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 558 630 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33111710-1 (Wyroby do angiografii). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Balton Sp. z .o.o (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.