Dostawy cewników do litotrypsji wewnątrznaczyniowej (IVL) wraz z dzierżawą generatora impulsów do litotrypsji
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy (Legnica, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Dostawy cewników do litotrypsji wewnątrznaczyniowej (IVL) wraz z dzierżawą generatora…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 11:0012d 21h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 sierpnia 2026
Termin ofert: 14 września 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawy cewników do litotrypsji wewnątrznaczyniowej (IVL) wraz z dzierżawą generatora impulsów do litotrypsji.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 6,8 ofert na postępowanie przy 209 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 4 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy |
| NIP | 6912204853 |
| Adres | 59-220 LEGNICA |
| Region (NUTS) | PL516 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawy cewników do litotrypsji wewnątrznaczyniowej (IVL) wraz z dzierżawą generatora impulsów do litotrypsji |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33141200-2 - Cewniki; 33111710-1 - Wyroby do angiografii |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-14 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.