Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
139 334 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy kuchennych środków czyszczących wraz z użyczeniem urządzeń dozujących dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy (Legnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy kuchennych środków czyszczących wraz z użyczeniem urządzeń dozujących dla…”, wybierając ofertę wykonawcy "DR. WEIGERT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 139 334 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w LegnicyLegnica, Dolnośląskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
139 334 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 18 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "DR. WEIGERT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 139 333,68 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail