D-23/N/26 Sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej
Zamawiający Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „D-23/N/26 Sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 09:008d 3h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 476 136 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 sierpnia 2026
Termin ofert: 7 września 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 09:00Zmienia wersję 547697-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: D-23/N/26 Sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 6,7 oferty na postępowanie przy 150 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 47% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 11 orzeczeń KIO, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono. Dla skali: 171 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie |
| NIP | 9521789325 |
| Adres | ul. Bursztynowa 2, 04-749 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | D-23/N/26 Sprzęt medyczny do wykonywania zabiegów koronografii i angioplastyki wieńcowej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.