AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

dostawa sprzętu jednorazowego użytku do dializ - linii krwi, dializatorów HD i HX, filtrów do aparatów dializacyjnych, zamkniętego systemu obsługi i utrzymania drożności centralnych dostępów dializ

Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) prowadzi postępowanie „dostawa sprzętu jednorazowego użytku do dializ - linii krwi, dializatorów HD i HX,…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 września 2026, 09:00
3d 5h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 8 września 2026 09:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku do dializ obejmująca 5 części, w tym linie krwi, dializatory HD i HX, filtry do aparatów dializacyjnych oraz zamknięty system obsługi i utrzymania drożności centralnych dostępów dializ.

  • 2

    ZakresDla wszystkich części zamawiający dopuszcza opcję zwiększenia wartości umowy do 30 % wartości netto umowy pierwotnej, a wykonawca nie może odmówić realizacji zakresu opcjonalnego po złożeniu pisemnego oświadczenia co najmniej 1 miesiąc przed upływem umowy.

  • 3

    ZakresZamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, ale wymaga przedmiotowych środków dowodowych w postaci materiałów firmowych w języku polskim potwierdzających parametry wymagane w załączniku 1B.

  • 4

    ZakresOkres realizacji każdej części wynosi 12 miesiące, a zamawiający nie ogranicza liczby części możliwych do udzielenia jednemu wykonawcy.

  • 5

    ZakresOcena ofert w każdej części opiera się wyłącznie na cenie.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 7,1 ofert na postępowanie przy 113 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 9 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850052740

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lwowska 178A

1.5.2.)Miejscowość

Tarnów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kflorek@lukasz.med.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.lukasz.med.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dostawa sprzętu jednorazowego użytku do dializ - linii krwi, dializatorów HD i HX, filtrów do aparatów dializacyjnych, zamkniętego systemu obsługi i utrzymania drożności centralnych dostępów dializ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bbd4d2d5-aa10-448e-aa4d-e170c57d739e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412122

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365993

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365993

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy Zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/lukasz_med (dalej: Platforma). Postępowanie prowadzone jest na Platformie w zakładce „POSTĘPOWANIA” pod „nazwą” zgodną z nazwą niniejszego postępowania przetargowego.
2. Wykonawca korzystając z Platformy w celu złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego akceptuje warunki korzystania z Platformy, które określone są w „Regulaminie” zamieszczonym na stronie internetowej: https://www.platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin.
i uznaje go jako wiążący. W przypadku rozbieżności pomiędzy zapisami zawartymi w regulaminie
i instrukcji a zapisami w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zastosowanie miały będą zapisy SWZ.
3. Instrukcje korzystania z Platformy dotyczące min. logowania, pobrania dokumentacji, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, zamieszczone są w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców” na stronie internetowej pod adresem: https://www.platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.
4. Wymagania techniczne, organizacyjne dotyczące wysyłania dokumentów, ich odbierania opisane są w zakładce „Regulamin” oraz w „Instrukcjach dla Wykonawców” zamieszczone pod adresem internetowym wskazanym w punktach powyżej.
5. Ilekroć w Specyfikacji Warunków Zamówienia mowa jest o stronie internetowej Zamawiającego, należy przez to rozumieć także Platformę.
6. Korzystanie przez Wykonawcę z Platformy jest bezpłatne.
7. W przypadku awarii technicznych skutkujących brakiem prawidłowego działania Platformy Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej, email kflorek@lukasz.med.pl
8. Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Pani Katarzyna Florek tel. 14 6315 313, e-mail: kflorek@lukasz.med.pl
9. W korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Wykonawcy winni posługiwać się numerem referencyjnym niniejszego postępowania 64/2026.
10. Za datę złożenia wniosku, zawiadomień, elektronicznych dokumentów, oświadczeń a także elektronicznych kopii tych dokumentów i oświadczeń przyjmuje się datę ich wczytania na Platformie.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

. Zamawiający informuje, że administratorem danych osobowych wykonawcy jest Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie, ul. Lwowska 178 a, 33-100 Tarnów, tel. 14 63 15 000, fax. 14 621 25 81, e mail; hospital@lukasz.med.pl
2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się z inspektorem ochrony danych osobowych powołanym przez Szpital za pośrednictwem adresu mailowego: iod@lukasz.med.pl
3. Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 71 ustawy Pzp oraz Open Nexus Sp. z o.o. ul. 28 Czerwca 1956 Roku 406, 61-441 Poznań.
4. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego w celu podatkowym, rachunkowym, realizacji umowy i archiwizacji.
5. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest ustawa Prawo zamówień publicznych oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w spawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str.1.)zwana dalej „RODO”,
6. Dane osobowe będą ujawniane wykonawcom oraz wszystkim zainteresowanym.
7. Dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy, z tym zastrzeżeniem, że jeżeli z przepisów obowiązujących np. prawa podatkowego czy rachunkowego wynika obowiązek przechowywania danych osobowych w okresie dłuższym dane osobowe będą przechowywane w tym okresie,
8. Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
9. W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
10. Osobie, której dane dotyczą przysługuje:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (Skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postepowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z PZP, jak również nie może naruszać integralności protokołów oraz załączników do protokołu.
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO,
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy osoba, które dane dotyczą uzna, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy RODO;

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

64/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

5

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres 1- Linie krwi do aparatu Fresenius 4008

4.2.6.)Główny kod CPV

33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wartości realizowanej przez Wykonawcę umowy a tym samym wydłużenia terminu jej realizacji (Prawo Opcji) poprzez zwiększenie wartości umowy do 30 % wartości netto umowy pierwotnej zawartej z Wykonawcą. Prawo opcji może być realizowane po okresie obowiązywania umowy lub w ramach przedłużenia umowy aneksem. Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym opcją, o ile tylko Zamawiający złoży pisemne oświadczenie o skorzystaniu z niej, na co najmniej 1 miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy. Realizacja umowy w terminie opcjonalnym będzie się odbywała w zakresie objętym umową i na podstawie cen jednostkowych wskazanych w załączniku nr 1A.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres 2 Dializatory wysokoprzepływowe typu Super High Flux

4.2.6.)Główny kod CPV

33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wartości realizowanej przez Wykonawcę umowy a tym samym wydłużenia terminu jej realizacji (Prawo Opcji) poprzez zwiększenie wartości umowy do 30 % wartości netto umowy pierwotnej zawartej z Wykonawcą. Prawo opcji może być realizowane po okresie obowiązywania umowy lub w ramach przedłużenia umowy aneksem. Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym opcją, o ile tylko Zamawiający złoży pisemne oświadczenie o skorzystaniu z niej, na co najmniej 1 miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy. Realizacja umowy w terminie opcjonalnym będzie się odbywała w zakresie objętym umową i na podstawie cen jednostkowych wskazanych w załączniku nr 1A.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres 3 - Dializatory wysokoprzepływowe

4.2.6.)Główny kod CPV

33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wartości realizowanej przez Wykonawcę umowy a tym samym wydłużenia terminu jej realizacji (Prawo Opcji) poprzez zwiększenie wartości umowy do 30 % wartości netto umowy pierwotnej zawartej z Wykonawcą. Prawo opcji może być realizowane po okresie obowiązywania umowy lub w ramach przedłużenia umowy aneksem. Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym opcją, o ile tylko Zamawiający złoży pisemne oświadczenie o skorzystaniu z niej, na co najmniej 1 miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy. Realizacja umowy w terminie opcjonalnym będzie się odbywała w zakresie objętym umową i na podstawie cen jednostkowych wskazanych w załączniku nr 1A.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres 4 - Filtr płynu dializacyjnego do aparatu Fresenius 4008S

4.2.6.)Główny kod CPV

33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wartości realizowanej przez Wykonawcę umowy a tym samym wydłużenia terminu jej realizacji (Prawo Opcji) poprzez zwiększenie wartości umowy do 30 % wartości netto umowy pierwotnej zawartej z Wykonawcą. Prawo opcji może być realizowane po okresie obowiązywania umowy lub w ramach przedłużenia umowy aneksem. Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym opcją, o ile tylko Zamawiający złoży pisemne oświadczenie o skorzystaniu z niej, na co najmniej 1 miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy. Realizacja umowy w terminie opcjonalnym będzie się odbywała w zakresie objętym umową i na podstawie cen jednostkowych wskazanych w załączniku nr 1A.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres 5 - zamknięty system obsługi centralnych dostępów żylnych

4.2.6.)Główny kod CPV

33181520-3 - Wyroby do dializy nerkowej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wartości realizowanej przez Wykonawcę umowy a tym samym wydłużenia terminu jej realizacji (Prawo Opcji) poprzez zwiększenie wartości umowy do 30 % wartości netto umowy pierwotnej zawartej z Wykonawcą. Prawo opcji może być realizowane po okresie obowiązywania umowy lub w ramach przedłużenia umowy aneksem. Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym opcją, o ile tylko Zamawiający złoży pisemne oświadczenie o skorzystaniu z niej, na co najmniej 1 miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy. Realizacja umowy w terminie opcjonalnym będzie się odbywała w zakresie objętym umową i na podstawie cen jednostkowych wskazanych w załączniku nr 1A.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zmawiający nie będzie wymagał złożenia podmiotowych środków dowodowych od Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

a) materiały firmowe w języku polskim – np. katalogi techniczne, foldery, materiały informacyjne, ulotki, – potwierdzające, że oferowane wyroby spełniają wymagania określone przez Zamawiającego ( Załącznik 1B (*) parametry wymagane) - zapis dotyczy wszystkich zakresów,


Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt. 7.2. lit a lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

a) materiały firmowe w języku polskim – np. katalogi techniczne, foldery, materiały informacyjne, ulotki, – potwierdzające, że oferowane wyroby spełniają wymagania określone przez Zamawiającego ( Załącznik 1B (*) parametry wymagane) - zapis dotyczy wszystkich zakresów,


Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt. 7.2. lit a lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
7.1.Do oferty za pośrednictwem platformy należy dołączyć następujące dokumenty i oświadczenia

1. Wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania wykonawcy formularz oferty, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do specyfikacji. 2. Wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania wykonawcy Arkusz cenowy, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 1A do specyfikacji sporządzony na podstawie opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1B). Arkusz winien zawierać wszystkie ewentualne zmiany wprowadzone w czasie trwania postępowania. 3. Oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw wykluczenia wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców (konsorcjum), oświadczenie składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania. 4. Pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana jako upoważniona do jego reprezentacji we właściwym rejestrze lub ewidencji działalności gospodarczej.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, żaden z nich nie może podlegać wykluczeniu z powodu niespełniania warunków, o których mowa w art. 108 ust. 1 Pzp oraz nie może podlegać wykluczeniu z postępowania na postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 poz. 514) natomiast spełnianie warunków udziału w postępowaniu Wykonawcy wykazują zgodnie z pkt 5.4.1.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Wszelkie zmiany niniejszej umowy wymagają zgody obu stron wyrażone w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
2. Zmiany umowy są dopuszczalne bez ograniczeń w zakresie dozwolonym przez art. 455 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Zamawiający, przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień niniejszej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy w następującym zakresie:
a) Zmiany nazwy i producenta oferowanego towaru pod warunkiem zachowania tych samych właściwości w przypadku braku dostępności danego towaru,
b) Zmiany wielkości (zastąpienie dotychczasowej wielkości nową bądź wprowadzenie dodatkowej wielkości opakowania) lub rodzaju opakowania, w przypadkach, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania umowy,
c) Obniżenia wynagrodzenia, o którym mowa w § 2 ust. 1, w przypadkach, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania umowy, a także w przypadku obniżenia stawki podatku od towarów i usług,
d) Zmiany stawki podatku od towarów i usług,
e) obniżenia cen jednostkowych określonych w załączniku nr 1A, w przypadkach, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania umowy,
f) w przypadku, o którym mowa w pkt. 3.14 SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-07 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365993

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-07 09:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33181520-3Wyroby do dializy nerkowej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 08.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33181520-3 (Wyroby do dializy nerkowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.