Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Wszystkie oferty podlegały odrzuceniu

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dla klimatu w zgodzie z naturą - Park w gminie Stare Babice -etap II

Zamawiający Gmina Stare Babice (Stare Babice, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Dla klimatu w zgodzie z naturą - Park w gminie Stare Babice -etap II”. Złożono 2 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 292 813 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty podlegały odrzuceniu. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 3

    Przedmiot kontraktu obejmuje kompleksowe prace: kształtowanie parku i placu zabaw, sadzenie roślin, budowę nawierzchni pieszych, montaż oświetlenia i wyposażenia parkowego, bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stare Babice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013271855

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 32

1.5.2.)Miejscowość

Stare Babice

1.5.3.)Kod pocztowy

05-082

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@stare-babice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://starebabice.bip.net.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://starebabice.bip.net.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dla klimatu w zgodzie z naturą - Park w gminie Stare Babice -etap II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe848d71-9f47-475d-8b6b-308cbea423a3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00261002

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00033408/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Budowa parku gminnego w Starych Babicach – etap II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00172906

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn

„Dla klimatu w zgodzie z naturą – Park w gminie Stare Babice” – Etap II, które obejmuje wykonanie robót wynikających z dokumentacji projektowej, opracowanej przez pracownię projektową Kształtownia.pl Urszula Michalska, pn.: „Budowa nowej części parku miejskiego przy ul. Wypoczynkowej polegająca na wykonaniu: placu zabaw, małej architektury parkowej, wiat, tarasów drewnianych, chodników, wewnętrznej instalacji oświetleniowej wraz z nasadzeniami zieleni izolacyjnej, budowie przyłącza wodociągowego i wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej na terenie działek ew. nr.: 643/15, 643/16, 643/17, 643/14, 641/3, 641/2 w obrębie 0001, Stare Babice”, przy czym zadanie obejmuje także utrzymanie i zapewnienie opieki gwarancyjnej i pielęgnacyjnej obiektu przez okres 36 miesięcy licząc od dnia następującego po podpisaniu protokołu odbioru końcowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112711-2Roboty w zakresie kształtowania par…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
292 813 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
208 263 zł575 676 zł
Rozstęp międzykwartylowy
367 413 zł
Źródło próbki
CPV 45112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
208 263 zł
Mediana
292 813 zł
Górny kwartyl
575 676 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stare Babice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stare Babice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112711-2 (Roboty w zakresie kształtowania parków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.