AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Rewitalizacja zabytkowego śródmieścia Radzymina – etap końcowy - budowa Parku na Placu Wolności.

Zamawiający Gmina Radzymin (Radzymin, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Rewitalizacja zabytkowego śródmieścia Radzymina – etap końcowy - budowa Parku na Placu…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 10:00.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadzyminRadzymin, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
18 września 2026, 10:00
12d 4h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 18 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest rewitalizacja zabytkowego śródmieścia Radzymina etap końcowy, obejmująca budowę Parku na Placu Wolności w centrum miasta na działce 73/14.

  • 2

    WarunkiWykonawca musi wykazać co najmniej dwie roboty budowlane polegające na budowie, przebudowie lub rewitalizacji parku albo innego terenu zieleni, każda o wartości minimum 500 000,00 zł brutto, oraz zespół osób z określonymi uprawnieniami, w tym archeologa.

  • 3

    ZakresZakres wymaga robót parkowych, drogowych, elektrycznych, sanitarnych, wodnych i ziemnych oraz uwzględnia dostępność dla osób niepełnosprawnych i projektowanie dla wszystkich użytkowników.

  • 4

    RyzykoRealizacja trwa 6 miesiące, wymagane jest wadium 30 000,00 zł i zabezpieczenie należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,4 ofert na postępowanie przy 108 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 6 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono. Dla skali: 137 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail