Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
739 854 zł
Umowa zawarta
19 maja 2026
Okres realizacji
do 15 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 739 854 zł – 1 004 265 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielolokalowego w Szadku ul. Grabowiny 25

Zamawiający Gmina i Miasto Szadek (Szadek, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielolokalowego w Szadku ul. Grabowiny 25”, wybierając ofertę wykonawcy AKSAN KAROLINA LANDWEHR. Wartość umowy: 739 854 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina i Miasto SzadekSzadek, Łódzkie (powiat Zduńskowolski →)opublikowano 24 maja 2026
Wartość umowy
739 854 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 kwietnia 2026

    Termin ofert: 6 maja 2026 15:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 maja 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AKSAN KAROLINA LANDWEHR (Szadek).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 739 854,00 zł (umowę zawarto 19 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 739 854,00 zł do 1 004 264,86 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 lipca 2026 r..

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail