Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość wybranych ofert
143 320 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    21 500 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    34 000 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    20 340 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    41 900 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7780 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    17 800 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla strażaków - ratowników OSP z terenu działania KW PSP w Lublinie

Zamawiający Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla strażaków - ratowników OSP z terenu…”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość ofert: 143 320 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość ofert
143 320 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: OSK AUTO-MAX Artur Łopacki (część 1); OSK „Grzegorz Sulej” (część 2); OŚRODEK SZKOLENIA MIODZIO FREJ & HRYSZKO & BRZEZIŃSKI SPÓŁKA JAWNA (część 3); OSK „EFEKT” Sp. z o.o. (część 4) oraz 2 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 143 320,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Specyfika: Kurs dedykowany strażakom-ratownikom OSP z terenu działania KW PSP w Lublinie, bez częściowych pakietów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000173580

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Strażacka 7

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-012

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

81 53 51 200

1.5.8.)Numer faksu

81 532 97 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kwpsp@lubelskie.straz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kwpsplublin.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl/#/offer/d44d89d4-1532-4e5e-8052-21cfa25bca71

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ochrona przeciwpożarowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla strażaków - ratowników OSP z terenu działania KW PSP w Lublinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7e938bc4-45a9-4fde-b887-6da725fb7c6a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00257900

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00109970/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla strażaków - ratowników OSP z terenu działania KW PSP w Lublinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00207017

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WL.2370.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

251100 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części I zamówienia jest usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kategorii „C” dla 5 strażaków - ratowników OSP z terenu działania KM PSP w Białej Podlaskiej, KP PSP w Łukowie, KP PSP w Parczewie lub KP PSP
w Radzyniu Podlaskim wraz z prawem opcji przeprowadzenia kursu dla 4 strażaków - ratowników OSP z terenu działania ww. komend. Celem kursu jest nabycie przez słuchaczy wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do zdania egzaminu państwowego i uzyskania prawa jazdy kat. „C”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.)Wartość części

42900 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części II zamówienia jest usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kategorii „C” dla 8 strażaków - ratowników OSP z terenu działania KP PSP w Puławach, KP PSP w Rykach lub KP PSP w Opolu Lubelskim wraz z prawem opcji przeprowadzenia kursu dla 5 strażaków - ratowników OSP. Celem kursu jest nabycie przez słuchaczy wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do zdania egzaminu państwowego i uzyskania prawa jazdy kat. „C”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.)Wartość części

63700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części III zamówienia jest usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kategorii „C” dla 6 strażaków - ratowników OSP z terenu działania KM PSP w Chełmie, KP PSP w Krasnymstawie lub KP PSP we Włodawie wraz z prawem opcji przeprowadzenia kursu dla 4 strażaków - ratowników OSP. Celem kursu jest nabycie przez słuchaczy wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do zdania egzaminu państwowego i uzyskania prawa jazdy kat. „C”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.)Wartość części

36000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części IV zamówienia jest usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kategorii „C” dla 10 strażaków - ratowników OSP z terenu działania KM PSP w Lublinie, KP PSP w Lubartowie, KP PSP w Łęcznej lub KP PSP w Świdniku wraz z prawem opcji przeprowadzenia kursu dla 5 strażaków - ratowników OSP. Celem kursu jest nabycie przez słuchaczy wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do zdania egzaminu państwowego i uzyskania prawa jazdy kat. „C”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.)Wartość części

64000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części V zamówienia jest usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kategorii „C” dla 2 strażaków - ratowników OSP z terenu działania KM PSP w Zamościu, KP PSP w Hrubieszowie lub KP PSP w Tomaszowie Lubelskim (bez prawa opcji). Celem kursu jest nabycie przez słuchaczy wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do zdania egzaminu państwowego i uzyskania prawa jazdy kat. „C”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.)Wartość części

8233,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Części VI zamówienia jest usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kategorii „C” dla 4 strażaków - ratowników OSP z terenu działania KP PSP w Janowie Lubelskim, KP PSP w Biłgoraju lub KP PSP w Kraśniku wraz z prawem opcji przeprowadzenia kursu dla 4 strażaków - ratowników OSP. Celem kursu jest nabycie przez słuchaczy wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do zdania egzaminu państwowego i uzyskania prawa jazdy kat. „C”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.)Wartość części

36266,67 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OSK AUTO-MAX Artur Łopacki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5381255394

7.3.3)Ulica

ul. Lubelska 38

7.3.4)Miejscowość

Międzyrzec Podlaski

7.3.5)Kod pocztowy

21-560

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3,5 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OSK „Grzegorz Sulej”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7161959415

7.3.3)Ulica

ul. Gen. Fieldorfa Nila 18/BU3

7.3.4)Miejscowość

Puławy

7.3.5)Kod pocztowy

24-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55250,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3,5 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20340,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21570,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20340,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OŚRODEK SZKOLENIA MIODZIO FREJ & HRYSZKO & BRZEZIŃSKI SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5632421951

7.3.3)Ulica

ul. Okszowska 27

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3,5 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OSK „EFEKT” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7133136179

7.3.3)Ulica

Lipniak 15F

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-050

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

62850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3,5 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7780,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8180,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7780,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OSK „Dobra Szkoła” Nauka Jazdy Andrzej Trusek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9221154373

7.3.3)Ulica

Solna 5

7.3.4)Miejscowość

Zamość

7.3.5)Kod pocztowy

22-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7780,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3,5 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Auto Kolor Tylus Zygmunt

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8621177911

7.3.3)Ulica

ul. 3 maja 7

7.3.4)Miejscowość

Janów Lubelski

7.3.5)Kod pocztowy

23-300

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3,5 miesiące

Sekcja 30

Informacje dodatkowe

1. Termin realizacji zamówienia w zakresie Części I, II, III, IV, V i VI zamówienia, zarówno w zakresie zamówienia podstawowego, jak i opcji - 3 miesiące i 2 tygodnie od dnia zawarcia umowy w zakresie poszczególnych części zamówienia.
2. Wartość zamówienia podstawowego i opcji w zakresie poszczególnych części zamówienia odpowiednio:
a) Część I - 21 500,00 zł, 17 200,00 zł, łącznie 38 700,00 zł;
b) Część II - 34 000,00 zł, 21 250,00 zł, łącznie 55 250,00 zł;
c) Część III - 20 340,00 zł, 13 560,00 zł, łącznie 33 900,00 zł;
d) Część IV - 41 900,00 zł, 20 950,00 zł, łącznie 62 850,00 zł;
e) Część V - 7 780,00 zł (Część V bez prawa opcji);
f) Część VI - 17 800,00 zł, 17 800,00 zł, łącznie 35 600,00 zł.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80411200-0Usługi szkół nauki jazdy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 143 320 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80411200-0 (Usługi szkół nauki jazdy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OSK AUTO-MAX Artur Łopacki (Międzyrzec Podlaski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.