Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla strażaków - ratowników OSP z terenu działania KW PSP w Lublinie

Zamawiający Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla strażaków - ratowników OSP z terenu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000173580

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Strażacka 7

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-012

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

81 53 51 200

1.4.8.)Numer faksu

81 532 97 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kwpsp@lubelskie.straz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kwpsplublin.bip.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416043

2.2.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00410284

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VI - INFORMACJE DODATKOWE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

1. Termin wykonania usługi - 29.07.2026 r. 2. Płatność została dokonana w dniu 27.08.2026 r. Po zmianie: 1. Termin wykonania usługi - 29.07.2026 r. 2. Płatność została dokonana w dniu 27.08.2026 r. 3. Wartość umowy w zakresie Części II zamówienia wyniosła 55 250,00 zł, w tym wartość zamówienia podstawowego - 34 000,00 zł oraz wartość opcji - 21 250,00 zł .

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.