Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
122 385 zł
Umowa zawarta
13 maja 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%„Okres gwarancji” (G)20%„Doświadczenie Projektanta” - (DP) - doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji etapu p20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej przebudowy ul. Podgórnej na odc. od ul. Kościuszki do ul. Piasta.

Zamawiający Gmina Milanówek (Milanówek, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej przebudowy ul. Podgórnej na odc. od ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy ABART AGNIESZKA BARTONOWICZ. Wartość umowy: 122 385 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina MilanówekMilanówek, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 20 maja 2026
Wartość umowy
122 385 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 kwietnia 2026

    Termin ofert: 29 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 maja 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: brak unieważnień, zamówienie realizowane w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ABART AGNIESZKA BARTONOWICZ (Książenice).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 122 385,00 zł (umowę zawarto 13 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Milanówek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269150

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tadeusza Kościuszki 45

1.5.2.)Miejscowość

Milanówek

1.5.3.)Kod pocztowy

05-822

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@milanowek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.milanowek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://milanowek.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej przebudowy ul. Podgórnej na odc. od ul. Kościuszki do ul. Piasta.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7fdc7c90-a831-4be8-8a9d-22fedbb8e57d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00252083

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034827/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Projekt przebudowy ul. Podgórnej w Milanówku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00206955

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.9.2026.AS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ulica Podgórna obecnie jest o nawierzchni bitumicznej i posiada odwodnienie wg. odrębnego projektu (realizacja odwodnienia w 2026 r.). Przebudowa winna przewidywać wykorzystanie istniejącej podbudowy np. wzmocnienie, wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej (frezowanie istniejącej i ułożenie nowej), dostosowanie konstrukcji do kategorii KR-2, dostosowanie i wykorzystanie wybudowanego odwodnienia, przewidywać nawierzchnię jezdni bitumiczną, ulica winna być wyposażona w chodniki - przebudowa chodników i dostosowanie do panujących warunków w terenie (chodnik w razie konieczności ze względu na rosnące drzewa może występować odcinkami po różnych stronach jezdni), przewidzieć wymianę krawężników, uwzględnić zaprojektowanie i zagospodarowanie zieleńcy, szerokość jezdni ok. 6m, należy przyjąć elementy uspokojenia ruchu (w przypadku podjęcia przez Zamawiającego decyzji o konieczności uspokojenia ruchu) w tym np. progi zwalniające, skrzyżowania wyniesione, zawężenia jezdni itp. Należy przewidzieć dostosowanie elementów ulicy w zakresie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami (w tym osób z niepełnosprawnościami, starszych, z ograniczeniami mobilności lub sensorycznymi np. dostępność pieszą i ciągów komunikacyjnych, przejść dla pieszych i skrzyżowań itp. Szczegółowy zakres przebudowy i parametry ulicy winny wynikać z przyjętych rozwiązań technicznych, warunków terenowych, przepisów prawa i technicznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

122385,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

122385,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

122385,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ABART AGNIESZKA BARTONOWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261757934

7.3.4)Miejscowość

Książenice

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

122385,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 496 zł
Próbka: 69 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
114 000 zł375 662 zł
Rozstęp międzykwartylowy
261 662 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
114 000 zł
Mediana
244 496 zł
Górny kwartyl
375 662 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Milanówek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milanówek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 122 385 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ABART AGNIESZKA BARTONOWICZ (Książenice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.