Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 117 238 zł
Umowa zawarta
12 maja 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 965 884 zł – 1 158 419 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 16% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużony kres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja dróg gminnych.

Zamawiający Gmina Czchów (Czchów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja dróg gminnych”, wybierając ofertę wykonawcy „PAWLAK” ŁUKASZ PAWLAK ŁABOWA 81, 33-336 ŁABOWA. Wartość umowy: 1 117 238 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina CzchówCzchów, Małopolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 15 maja 2026
Wartość umowy
1 117 238 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 marca 2026

    Termin ofert: 13 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 maja 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie podzielone na części/pakiety, brak unieważnień ani wykluczeń ofert.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „PAWLAK” ŁUKASZ PAWLAK ŁABOWA 81, 33-336 ŁABOWA (ŁABOWA 81), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 117 238,48 zł (umowę zawarto 12 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 965 884,07 zł do 1 158 419,46 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail