Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
41 200 zł
Umowa zawarta
12 maja 2026
Okres realizacji
od 18 maja 2026 do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 41 200 zł – 78 900 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Termin płatności faktury10%Doświadczenie w przeprowadzeniu akcji edukacyjno-informacyjnej10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ORGANIZACJA WYDARZEŃ Z ZAKRESU OCHRONY POWIETRZA W FORMIE EDUKACYJNO-INFORMACYJNEJ DLA MIESZKAŃCÓW GMINY REGIMIN W RAMACH PROJEKTU PN.: „MAZOWSZE BEZ SMOGU”.

Zamawiający Gmina Regimin (Regimin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „ORGANIZACJA WYDARZEŃ Z ZAKRESU OCHRONY POWIETRZA W FORMIE EDUKACYJNO-INFORMACYJNEJ DLA…”, wybierając ofertę wykonawcy AMIS PAULINA KOKOSZKIEWICZ. Wartość umowy: 41 200 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina RegiminRegimin, Mazowieckie (powiat Ciechanowski →)opublikowano 13 maja 2026
Wartość umowy
41 200 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 marca 2026

    Termin ofert: 30 marca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 maja 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AMIS PAULINA KOKOSZKIEWICZ (BIAŁA PODLASKA), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 41 200,00 zł (umowę zawarto 12 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 41 200,00 zł do 78 900,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 18 maja 2026 r. do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA REGIMIN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378396

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Rzewuskiego 19

1.5.2.)Miejscowość

Regimin

1.5.3.)Kod pocztowy

06-461

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

23 6811756

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@regimin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.regimin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1fb1d318-6bb9-408e-8d75-ec675b897170

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ORGANIZACJA WYDARZEŃ Z ZAKRESU OCHRONY POWIETRZA W FORMIE EDUKACYJNO-INFORMACYJNEJ DLA MIESZKAŃCÓW GMINY REGIMIN W RAMACH PROJEKTU PN.: „MAZOWSZE BEZ SMOGU”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1fb1d318-6bb9-408e-8d75-ec675b897170

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00242573

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

DOFINANSOWANIE Z ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU POD NAZWĄ „MAZOWSZE BEZ SMOGU”, PLANOWANEGO DO REALIZACJI W RAMACH PRIORYTETU II „FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ZIELONY ROZWÓJ MAZOWSZA” DLA DZIAŁANIA 2(I) „WSPIERANIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ I REDUKCJI EMISJI GAZÓW CIEPLARNIANYCH” FUNDUSZY EUROPEJSKICH DLA MAZOWSZA NA LATA 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00165317

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IDB.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Głównym celem zamówienia jest organizacja wydarzeń w zakresie ochrony powietrza według harmonogramu przedstawionego w załączniku nr 4 (OPZ) do SWZ

Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia przedstawiony został w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ) projekcie umowy (załącznik nr 3) do SWZ – oraz w SWZ i załącznikach załączonych do ogłoszenia w BZP (Platformie e-Zamówienia)

4.5.3.)Główny kod CPV

79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

22140000-3 - Ulotki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMIS PAULINA KOKOSZKIEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

389538264

7.3.3)Ulica

UL. WINCENTEGO WITOSA 12

7.3.4)Miejscowość

BIAŁA PODLASKA

7.3.5)Kod pocztowy

21-500

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-05-18 do 2026-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79341400-0Usługi prowadzenia kampanii reklamo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
233 745 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
143 525 zł566 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
423 114 zł
Źródło próbki
CPV 79341400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
143 525 zł
Mediana
233 745 zł
Górny kwartyl
566 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Regimin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Regimin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 41 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79341400-0 (Usługi prowadzenia kampanii reklamowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AMIS PAULINA KOKOSZKIEWICZ (BIAŁA PODLASKA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.