ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

ORGANIZACJA WYDARZEŃ Z ZAKRESU OCHRONY POWIETRZA W FORMIE EDUKACYJNO-INFORMACYJNEJ DLA MIESZKAŃCÓW GMINY REGIMIN W RAMACH PROJEKTU PN.: „MAZOWSZE BEZ SMOGU”.

Zamawiający Gmina Regimin (Regimin, Mazowieckie) prowadził postępowanie „ORGANIZACJA WYDARZEŃ Z ZAKRESU OCHRONY POWIETRZA W FORMIE EDUKACYJNO-INFORMACYJNEJ DLA…”. Termin składania ofert minął 30 marca 2026, 08:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RegiminRegimin, Mazowieckie (powiat Ciechanowski →)opublikowano 20 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 233 745 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
30 marca 2026, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Termin płatności faktury10%Doświadczenie w przeprowadzeniu akcji edukacyjno-informacyjnej10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    20 marca 2026

    Termin ofert: 30 marca 2026 08:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    13 maja 2026

    9 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA REGIMIN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378396

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Rzewuskiego 19

1.5.2.)Miejscowość

Regimin

1.5.3.)Kod pocztowy

06-461

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

23 6811756

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@regimin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.regimin.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ORGANIZACJA WYDARZEŃ Z ZAKRESU OCHRONY POWIETRZA W FORMIE EDUKACYJNO-INFORMACYJNEJ DLA MIESZKAŃCÓW GMINY REGIMIN W RAMACH PROJEKTU PN.: „MAZOWSZE BEZ SMOGU”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1fb1d318-6bb9-408e-8d75-ec675b897170

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00165317

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

DOFINANSOWANIE Z ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU POD NAZWĄ „MAZOWSZE BEZ SMOGU”, PLANOWANEGO DO REALIZACJI W RAMACH PRIORYTETU II „FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ZIELONY ROZWÓJ MAZOWSZA” DLA DZIAŁANIA 2(I) „WSPIERANIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ I REDUKCJI EMISJI GAZÓW CIEPLARNIANYCH” FUNDUSZY EUROPEJSKICH DLA MAZOWSZA NA LATA 2021-2027

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1fb1d318-6bb9-408e-8d75-ec675b897170

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Szczegółowe informacje dotyczące środków komunikacji zostały przedstawione w SWZ rozdział VIII oraz XI, która została zamieszczona jako załącznik do ogłoszenia na platformie e-zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Szczegółowe informacje dotyczące wymagań technicznych i organizacyjnych zostały przedstawione w SWZ rozdział VIII oraz XI, która została zamieszczona jako załącznik do ogłoszenia na platformie e-zamówienia

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1 oraz ust 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (DZ.U.UE.L.2016.119.1.), zwanego dalej rozporządzeniem informuję, że:

1) Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Wójt Gminy z siedzibą w Regiminie, ul Adama Rzewuskiego nr 19. 06-461 Regimin.
2) Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane pod następującym adresem: Urząd Gminy w Regiminie, ul. Adama Rzewuskiego 19, 06-461 Regimin Kontakt telefoniczny: tel. (23) 6811756 , faks (23) 6858008; Adres e-mail: ug@regimin.pl Adres skrytki domyślnej Urzędu Gminy Regimin na platformie ePUAP : /1402082/SkrytkaESP.
3) Administrator danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych - kontakt: e-mail: tomasz@kp.olsztyn.pl.
4) Administrator będzie przetwarzał Pana/Pani dane na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) wskazanego wyżej rozporządzenia tj. przetwarzanie jest niezbędne w celu zawarcia i wykonania umowy, której stroną jest osoba której dane dotyczą lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy.
5) Odbiorcą danych osobowych mogą być upoważnieni pracownicy Administratora Danych Osobowych, podmioty którym należy udostępnić dane osobowe w celu wykonania obowiązku prawnego, a także podmioty którym dane zostaną powierzone do zrealizowania celów przetwarzania.
6) Powierzenie danych osobowych może nastąpić wyłącznie na rzecz podmiotów realizujących zadania w imieniu Administratora Danych Osobowych, na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (tzw. podmioty przetwarzające).
7) Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu upływu okresu przedawnienia roszczeń wynikającego z ustawy – kodeks cywilny.
8) Przysługuje Panu/Pani prawo:
a) dostępu do treści danych, na podstawie art. 15 rozporządzenia;
b) sprostowania danych, na podstawie art. 16 rozporządzenia;
c) ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 18 rozporządzenia;
d) skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia.
9) Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały automatycznemu profilowaniu przez Administratora danych osobowych.
10)Udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla realizacji celu ich przetwarzania tj. zawarcia u wykonania umowy. Konsekwencją nie podania danych osobowych jest brak możliwości zawarcia i wykonania umowy.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

1. Skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do
sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 RODO, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie
zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą „Prawo
zamówień publicznych”.
2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO,
nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

IDB.271.3.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Głównym celem zamówienia jest organizacja wydarzeń w zakresie ochrony powietrza według harmonogramu przedstawionego w załączniku nr 4 (OPZ) do SWZ

Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia przedstawiony został w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ) projekcie umowy (załącznik nr 3) do SWZ – oraz w SWZ i załącznikach załączonych do ogłoszenia w BZP (Platformie e-Zamówienia)

4.2.6.)Główny kod CPV

79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

22140000-3 - Ulotki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-05-31 do 2026-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Szczegółowe informacje dotyczące oceny ofert zostały przedstawione w
SWZ rozdział XIII oraz XIV, która została zamieszczona jako załącznik do ogłoszenia na stronie e-zamówienia

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

80

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

10

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Doświadczenie w przeprowadzeniu akcji edukacyjno-informacyjnej

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie niniejszego zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy

1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone w ogłoszeniu o zamówieniu oraz niniejszej specyfikacji warunków zamówienia. 2. Warunki udziału w postępowaniu dotyczą: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym art. 113 Pzp, Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej art 114 Pzp, Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej art. 115 Pzp, Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. . 4) zdolności technicznej lub zawodowej art.116 Pzp, Opis sposobu dokonania oceny spełniania warunku: a) Wykaz wykonanych lub wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Przy wykazie usług Wykonawca winien wykazać, że wykonał minimum 3 usługi związane z niniejszym zamówieniem lub podobne akcje edukacyjno-informacyjne. Wymagalne doświadczenie na rynku min. 3 lata. Do oferty należy dołączyć minimum 3 dokumenty referencyjne poświadczające wykonanie zadania w okresie ostatnich 3 lat. Ocena spełniania warunku będzie dokonana zgodnie z formułą spełnia/nie spełnia, na podstawie złożonego wykazu wykonanych usług i dokumentów potwierdzających, że usługi zostały wykonane należycie,

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu
Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki
terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie
zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust.
1 pkt 1 ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem,
a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne
wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem należy złożyć dokumenty potwierdzające, że
przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na
ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące
porozumienie w sprawie spłat tych należności

2) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o
Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie
wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do
rejestru lub ewidencji

3) oświadczenie wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy
kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i
konsumentów tekst jednolity (Dz. U. z 2021 r. poz. 275.), o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt. 5
ustawy Pzp, przekazuje Zamawiającemu w formie oświadczenia stanowiącego załącznik nr 8
do SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) Wykaz wykonanych lub wykonywanych, głównych usług, w okresie ostatnich trzech lat przed
upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym
okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz
których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały
wykonane lub są wykonywane należycie wymagany jest w celu potwierdzenia, że wykonawca
posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie.(załącznik nr 7)

Przy wykazie usług Wykonawca winien wykazać, że wykonał minimum 3 usługi związane z niniejszym zamówieniem lub podobne akcje edukacyjno-informacyjne.
Wymagalne doświadczenie na rynku min. 3 lata. Do oferty należy dołączyć minimum 3
dokumenty referencyjne poświadczające wykonanie zadania w okresie ostatnich 3 lat.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1) Formularz ofertowy (załącznik nr 1)
2) Oświadczenie Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz o nie
podleganiu wykluczeniu - wypełnione i podpisane przez wykonawcę. Oświadczenie to stanowi
dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w
postępowaniu odpowiednio na dzień składania ofert, stanowi dowód tymczasowo zastępujący
wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe (Załącznik nr 2).

3) Projekt umowy stanowi element informacyjny i nie podlega on ocenie (nieobowiązkowy do
załączenia do oferty (Załącznik nr 3)

4) Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 4)

5) Wykaz osób do kontaktu z zamawiającym (Załącznik nr 5)

6) Analiza potrzeb edukacyjnych mieszkańców Gminy Regimin w ramach projektu pn. „Mazowsze
bez smogu” (Załącznik nr 6).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Szczegółowe informacje dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostały przedstawione w SWZ rozdział VII pkt. 5 i 8 oraz V i XI pkt. 3.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian określa w § 10 i § 11 "Postanowienia końcowe" załącznika nr 3 do swz - wzór umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-03-30 08:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Za pomocą Platformy e-Zamówienia na stronie https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-03-30 12:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-04-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79341400-0Usługi prowadzenia kampanii reklamo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
233 745 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
143 525 zł566 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
423 114 zł
Źródło próbki
CPV 79341400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
143 525 zł
Mediana
233 745 zł
Górny kwartyl
566 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 30.03.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Regimin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Regimin.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79341400-0 (Usługi prowadzenia kampanii reklamowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.